Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Pazar szappan organikus tej- és akácmézkivonattal. Puhítja, hidratálja és tisztítja a bőrt. Gyengéden tisztítja és puhává varázsolja a bőrt.

Kiszerelés: 150 g

berenisz

2020. augusztus 26.

Próbáltam, nem volt rossz, de nem bírtam elhasználni. A vége fele csak kezet mostunk vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Dumitutoj

2019. június 9.

Az összetevők miatt mertem kipróbálni ezt a szappant, és mert épp akciós volt, így árban jobb volt, mint az egyébkén vásárolt szappanjaim.
Nem mertem tőle sokat várni, de nagyon kellemesen csalódtam benne. Az egyébként száraz bőrömet egyáltalán nem szárítja, sőt én úgy érzem, hogy sokkal selymesebb és puhább lett a bőröm, mióta ezzel fürdök.
Ha lesz még rá akció, biztos fogok még belőle venni, de már nem csak kettőt, hanem többet is. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 9.

Sziszikee58

2019. június 3.

Csak azt tudom írni, amit előttem írtak mások. Isteni illata van, nem szárít, jól habzik. A problémás arcbőrömnek pedig kifejezetten jót tesz. Szeretettel ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

kittihnl

2018. november 8.

Fürdeni szoktunk vele, isteni az illata, amikor akciós mindig rendelek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Fürdeni szoktunk vele, isteni az illata, amikor akciós mindig rendelek belőle.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Bár nem vagyok nagy szappanos, mégis megrendeltem, de sokáig állt a polcomon. Aztán egyik utazásom alkalmával, helyszűke miatt hajítottam a neszeszerembe és de jól tettem. Szépen tisztít, ápol, finom az illata és rengeteg szappannal ellentétben egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Aztán egy másik szappant is kipróbáltam a cégtől és rá kellett jönnöm, nagyon jó szappanjaik vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

radioaktiva

2018. február 19.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Nekem nagyon bejön az illata. A használata után puha, bársonyos lesz a bőröm. Egyáltalán nem szárít. Kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

nitacica

2017. november 9.

Nekem bevált szépen habzik, tisztít, szerintem illatra is kellemes. Lehet újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Enci76

2017. augusztus 9.

Annyira finom, igazi krém szappan!! Szépen habzik, nagyon picit szárít. Intenzív illata van, fürdésnél az egész fürdőszobát bejárja az illata. Nagy-nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Alizka

2017. február 3.

Egy kolléganőmtől kaptam már elég régen, és azóta bontatlanul állt több szappan társaságában. Úgy döntöttem, hogy zuhanyzáshoz elhasználom mindet, és ezzel kezdtem. Tetszik az illata, jól tisztít. Egy kicsit szárít, főként ahol több éri belőle a bőrömet vagy az egyébként is kiszáradásra hajlamos részeken, úgyhogy szükséges testápolózni utána. Nem fogom újravenni, de azért nem rossz, el lehet használni, még úgy is, hogy egyébként tusfürdőkhöz vagyok szokva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

dameliepoulain

2016. július 18.

Nagyon kellemes,igazán krémes.Többször is újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Nagyon kellemes,igazán krémes.Többször is újra vettem.

Hidratálók: Glycerin, Honey