Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

A formás tégely és a retrostílusú pumpa még csak a kezdet. Ezt a csodálatos üvegbe zárt illatot a bergamott, a narancs és a gyöngyvirág aromája, valamint az érzéki ámbra teszi teljessé és ellenállhatatlanná.

b5bea

2018. január 7.

Mind a 3 illatot használtam, a csomagolása nagyon tetszik. Egy hétköznapi illatnak nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Damayanti

2017. február 27.

Valóban kissé öreglányos illat, az a fajta ami elmeséli magáról a kis történetét, miszerint valaha, egykor fiatalon bizony ő volt a privát, elit partyk sztárja, csak már kissé kiöregedett és leáldozóban van a csillaga :) A maga nemében van karaktere, de az a fajta, amiből én nem kérnék még ajándékba sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

adrica

2013. november 24.

Nekem el kezdett benne valami úszogatni, zavarossá vált a parfüm. Valószínű a pumpás része miatt. De rájöttem, hogy egy másik nem ilyen pumpás oriflamos parfümömnek is ez a sorsa lett, nem a pumpás része okozta. Az illat maga hát igen, nem vagyunk jóban egymással. Olyan öreglányos, vagy inkább Papás édes illat. Talán a pézsma miatt, vagy lehet, hogy szantál van benne, nem tudom, de nekem hamar kijött, hogy nem leszünk barátok. Valahogy így télen elfogy majd. Ha más nem hát lakás illatosítása lesz a feladata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

kozlokova73

2013. február 26.

Regebben nagyon tetszett,de valtoztam es ma mar kicsit zavaro. amugy kis mennyisegben turheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

Ella

2012. június 19.

Nekem nem tetszik az illata. Elvileg gyöngyvirág és bergamott, amiket alapból szeretek, de ettől valahogy rosszul vagyok. :( Számomra túlságosan erőteljes, tolakodó, émelyítő. El fogom ajándékozni. Egyébként rajtam tartós ahhoz képest, hogy csak edt. És nem egy tucatillat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Blame

2012. április 15.

Nagyon jó illata van. A stílusos formáról nem is beszélve. Csak az az egy baj van vele hogy nem túl tartós az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Suniii

2012. március 2.

Virágos illata van sokan mondták ,hogy a feje átázik( a pumpáló rész) de nekem már 1 éve megvan és semmi ilyen nem történt.. nem mindennap használom mert nem erre az illatra számítottam amikor megrendeltem.. de ez egyéni probléma :) Viszont jó érzés az embernek magára fújni 1-2. jobb kedvem lesz ha fújogathatok :D nem igazán tartós rajtam 3 óra max és a ruhákon se több. DE egyszerűen imádom a kinézetét talán ezért is vettem meg :$

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Citronellol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Benzyl Alcohol, Geraniol, Isoeugenol, Citral
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Színező anyag. (Piros)