Oriflame

Ár:   4230 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 9500ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, dobozos, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Ár: 5000ft , Eladó: eszaszin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postázom előre utalás esetén

TimyeK

2019. október 13.

Az első parfümeim egyike volt még 13 évesen. Nagyon cuki az üvege, még mindig megvan, még van is benne valamennyi lötyi. Gagyi vagy sem... nyilván 26 éves fejjel, sőt, már 18 évesen bénának gondoltam az üvegét és a semmilyen cukros, szantálos, dedós illatot, de 13 éves fejjel más volt minden. Akkor még nem tudtam mit jelent a parfüm, kerestem a saját stílusom, és lapozgatva a katalógust csak úgy csillogott a szemem a sok béna giccsre. Anyukám utálta, ócskának és gagyinak tartotta már akkor, szerencsére nem volt tartós az illata és fél üveg elhasználása után már normálisabb márka illatát használtam. 3 pontot kap, mert 13 évesen szerettem és teljesen megfelelt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

b5bea

2018. január 7.

Ő volt az első a sorban, nagyon tetszik a csomagolása, kellemes, hétköznapi illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Sarene

2017. április 3.

hamar elillanó illat egy cuki üvegben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

hamar elillanó illat egy cuki üvegben

egetoerika

2017. március 17.

Cukorszirup. Gyenge, nem tartós. Nem is magamnak vettem (na persze! Haha!), de a 11 éves lányom sem bírja elhasználni. Szerencsére legalább nem büdös. Semmilyen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Damayanti

2017. február 27.

Nyufika véleményéhez csatlakozom: "semmilyen, majdnem hogy rossz". Egyetértek. A szantálos fás vonal szinte szúros-állot jellegel jelenik meg benne. Nem dögös, nem csajos, nem különleges. Az üvege is gagyi (nekem bénának tűnnek ezek a régies nosztalgiás pumpálós üvegek, ez a pink szín pedig még tetejébe gagyivá is teszi, mint valami retro barbie kiegészítő...), ha pedig az illatával összefüggésben a nevét nézem, mi szerint Miss O", akkor - ha már O - nálam ez csakis annyit takarhat: "Ó Miss, hát csak ennyit tudsz?"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

kitti9797

2016. április 5.

Igazi csajos illata van:) én nagyon szeretem. Kár, hogy már kivonták :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Igazi csajos illata van:) én nagyon szeretem. Kár, hogy már kivonták :/

Nyufika

2015. július 17.

Az üvege dizájnos, de ennyi. Az illata semmilyen, majdnem hogy kifejezetten rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

ladri

2015. május 25.

Nekem nagy csalódás volt. Valamiért nem bírtam elviselni az illatát, a férjem lányának ajándékoztam, aki pedig szerette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Guinevere97

2015. január 11.

Elsőre az üvege fogott meg, az illata sem rossz, kicsit szoknom kellett. Szolid, nem feltűnő, kislányos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 11.

csibe0704

2014. december 16.

Imàdom! Finom viràgos illata megfogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Imàdom! Finom viràgos illata megfogott.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.