Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Képzeljen el egy rétet, tele buja illatú virágokkal, amint lágyan hajladoznak a szélben és tündökölnek a nap sugaraiban. Ez a Muse Eau de Toilette világa, ahol a zöld levelek természetes aromája fejet hajt a finom ibolya és a fehér pézsma érzéki eszenciája előtt.

Oriflame Muse EDT 30ml
Ár: 3500 , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: SZEMÉLYES ÁTVÉTEL POSTÁN MARADÓ ELŐRE UTALÁS ESETÉN
Verena

2019. február 4.

Csodaszép üveg. Az illat viszont kicsit "nagymamás".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Csodaszép üveg. Az illat viszont kicsit "nagymamás".

jutkaci

2017. május 7.

Hát...többet vártam. Illatosított oldalon sokkal jobbnak tűnt. Nem tartós, egyszerű virágillatú kölni. Leszáradás után tűrhető, de addig borzalmas. Az üvegje szép, de az a kupak hatalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

annajeney

2017. április 10.

Mikor megkaptam, sokáig csak "vészeseti" parfümnek használtam ha nem volt más, mert mindig is az édes illatok álltak hozzám közelebb. Majd lassan szerelem alakult ki közöttünk, ki tudja miért. Talán, mert sok szép emléket hoz elő, vagy azért, mert maga a megtestesült tavasz, az újjáéledés? Akárhogy is legyen, már 3x vettem újra azóta. Szeretem, szeretem, szeretem, de nem minden nap használom, nehogy elmúljon a varázsa. Ahhoz képest, hogy EDT, hihetetlenül tartós rajtam, az üvege pedig nagyon elegáns. Ár-érték arányban is remek számomra. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

SzTellsIt

2016. december 15.

Az illata semeddig sem tart, 2 órát nem bír ki. Nekem ez ennél az árnál nagy nagy baj. Az üvege szép. De az illata sem fogott meg annyira, mint ahogy a teszternél. Virágillat és ennyi. Nem venném meg újra. Csalódás volt. Az ára külön fájt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

angelina69

2016. december 11.

Csak illatmintám van belőle. Nem is fogok nagyobbra váltani. Nekem túl zöld. Talán a mező, amiről írnak. Szimplán csak ennyi. Igaz, végre nem egy cukros lé, de azért kicsit többet vártam. Például a buja virágokat a leírás (beetetés) szerint. Nálam azok nem voltak. Bőrközeli, nem túl tartós. Részemről felejtős. Remélem, másnak nem veszem el a kedvét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

Ella

2016. június 10.

Hétköznapi, tavaszi illat. Van benne virág és zöld is. :-) Nyugtat és ellazít. Számomra nincs zavaró mellékillata. A tartósságával azonban nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Anettke

2015. november 19.

Sokáig gondolkodtam rajta, hogy írjak-e véleményt, avagy sem. Végül mégis erre jutottam, mert képtelen vagyok nem megállni, és ha valaki olyan, mint én ( 2 lénye van és a parfümökből is így válogat. Egyik a vadóc, dög, aki leállíthatatlan, megfékezhetetlen, de mégis bizonyos keretek között marad és diszkrét, a másik pedig a szende álszent, aki elegáns, mindenki irigykedik utána, vagyis a jobbak, mert a kevésbé jobbak nem veszik észre eleganciáját, csábját, és lehengerlő stílusát.) akkor biztosan nem szeretne olyan bakiba esni, mint amilyenbe én estem. Ez a parfum engem átejtett. Manipulált. Kihasznált, majd egy gyors mozdulattal kidobott. Valamennyien éreztük már ezt, nem igaz? Ki-ki így vagy úgy, de már éreztük.
Egyik barátnőmtől kaptam egy mintát, első illatozásra megfogott és végighúzott Párizs utcáin a kezemnél (orromnál) fogva és még táncolt is velem egy kecses villanypózna tövében. Senki más, csak én és ő, háttérben az Eiffel-torony, hangulatos fények és valami halkan szóló lágy zene.
Megfogadtam, hogy nekem ez kell. Ebben az időben nem voltam sz.gép közelben és így nem is tudtam pontosabban utánajárni a pá'fümnek. Felkerestem egy oriflame tanácsadót és vakon rendeltem tőle egyet. A tanácsadónő megkérdezte, hogy ne vigyen-e hozzám belőle egy szagmintát, mert neki éppen van olyan parfümje, és illatozzam meg előtte. Sajnos dacosan közöltem vele, hogy bízok magamban, a barátnőmben, az oriflame-ben és mindenkiben, hogy ez bizisten jó választás lesz.
Eljött a nagy nap. A dobozát szaggatva, tépve nyitottam ki, annyira vártam a találkozásra és az újbóli megismerkedésünkre. Kinyitva sikítani mertem volna. De nem az örömtől. Egy fodros, lila (utálom a lilát), nyakigláb, hosszúcombú kákabél üveg nézett velem szembe. Próbáltam győzködni magam, hogy "Figyelj Anett! A szekrényedben van elég hely neki, el bírod rejteni jó mélyre hogy ne lássa senki, vagy a dobozába... ja a dobozába már nem, mert széttépted...de reeennnngeteg hely van még a szobádba, ahol nem fogja keresni senki. Meg amúgy is. Ne ítélj a külső alapján, annyira végülis nem csúúú....naaa...szóval a lényeg, hogy úgysem a nyakadba fogod hordani az üvegét..."
Pedig én ott akartam! Közszemlére tenni, hogy nézzétek mim van, de ezzel az anorexiás üveggel mihez kezdjek?!!??!!
Kihisztiztem magam, majd erőt vettem magamon és megillatoztam, hogy enyhítsen a bánatomon.
Sajnos rá kellett döbbennem, hogy legelső illatozás alkalmával volt még valami a szoba légterében, ami ez alkalommal már nem volt jelen.
Ez az én hibám volt és türelmetlenségem meg minden más, ami a személyiségemet is tükrözi, szóval ha szépen akarom magam kifejezni, akkor azt mondom, hogy hagytam magam kihasználni, megtéveszteni, és szétszedni. Talán egy egyéjszakáshoz tudnám hasonlítani. Mámoros éjszaka, alkoholban úszó légtér. Forró csókok, majd a már megtörtént történelem. Reggeli ébredés, gyors elillanás, majd újratalálka, ami csak fájdalommal jár, minthogy megmaradt volna halovány szép emléknek.
Lepontozni nem fogom, mert itt nagyon jó véleményeket írtatok róla. Viszont az üveget vak is látja... arra egy mínusz. Szóval ízlések... meg amúgy is. Jó érzés volt várni valamire, ameddig váratott... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

bYou

2015. március 2.

Az üvege már azonnal megfogott. Beleszerettem... Hát még az illata.. Csodálatos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

anystone74

2014. november 1.

Dekoratív kiszerelés, kellemes, magával ragadó, tartós illat. Eau De Toilette, de többet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 1.

Jelizz

2014. október 22.

imádom!!! <3 tartos, es nagyon noies az illata csak draga :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 22.

imádom!!! <3 tartos, es nagyon noies az illata csak draga :(

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citral, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol