Oriflame

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 5.

Lelőhely:   tanácsadónők

"A nyugalom csodálatos illata. A modern, virágos-gyöngyvirágos eszencia a friss, zöld bazsalikom aromájával a kertek hangulatát és varázslatos világát hozza el a mindennapokba."

Ár: 1500 , Eladó: skin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Dumitutoj

2019. szeptember 6.

Nagyon jó illat, tényleg olyan, mintha egy tavaszi rét illatába szagolna bele az ember.

Viszont annyira gyenge, hogy hatot fújva is pillanatok alatt elillan. Azért ettől többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Hybriss

2019. június 21.

Tavasziasnak tavaszias, fel is fújtam rögtön, ahogy megkaptam. De az én ízlésemhez lehetne zöldebb, fanyarabb, nem is tudom. :D Nem ismertem, vak vásárlás volt. El fogom használni, vak vásárláshoz képest jó vásár volt ez. Nem túl tartós, de azért nem is vész. Összességében: nem elég ütős. Azt a javára írom, hogy a bazi meleghez egyébként megfelelő. Legalábbis nem lettem rosszabbul tőle, mint voltam :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

RyahOneY

2019. június 12.

Első benyomásaimat fogom leírni, ugyanis ma kaptam meg, akciós rendelés volt, még barátkozunk, de szerintem nem fogom tudni megkedvelni, nem hagyja... :/ Talán a gyöngyvirág intenzíven érezhető illata teszi, de így elsőre nekem nagyon húsvéti locsolókölni beütése van. :/ Túl virágos, túl intenzív, már-már büdös... Mondjuk ha valaki úgy akarja érezni magát, mint valami virágkereskedésben, mintha befeküdt volna a mindenféle virágcsokrok kellős közepébe, akkor tökéletes választás - és ha az Oriflame ezt akarta elérni ezzel az illattal, akkor maximálisan sikerült. Nekem nem ez volt a célom vele, úgyhogy azért csalódtam... :/ A testvérkéje, a Lovely Garden fényévekkel jobb, azt nagyon szeretem, és igazából nem is hasonlítható ehhez a pacsulihoz. (Számomra nagy-nagy talány, hogy csillagozás szempontjából miért kap ez jobb értékeléseket, mint az... Részben engem is ez csapott be... -.-)
Talán ha finomítottak volna az illaton, nőiesebb lenne, akkor még jó is lenne, de így sajnos nem nyerő. :/ A csomagolása viszont nagyon szép, az üvege praktikus is, táskában hordozható, jól zárható a kupakja is.
Továbbajándékozni nem fogom, nem tudnám kinek. Szóval vagy elhasználgatom otthon, vagy páromnak adom, locsolókölni gyanánt, boldogítsa vele nőtársaimat húsvétonként... :D
De ami legalább előnyére írható, hogy (EDT-hez méltón) nem tartós az illata... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

SmellSpirit

2019. május 7.

Nagyon tavaszi illat! Tavaly rendeltem, maradt belőle elég sok szóval most tuti tartósan használatban lesz.
Finom, könnyű, számomra egyáltalán nem fojtó. Eleinte tartottam a gyöngyvirágtól, mennyire erősen érződik, de férjem és a lányom mindig megdícséri, ha magamra fújom. A bazsalikom szerintem egy pluszt ad. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

jen0702

2018. november 18.

Ajándékba kaptam, de ilyet biztos, hogy fogok még venni. Annyira imádom az illatát, egész nap kitart, de egyáltalán nem tolakodó. A csomagolása is bejön, de ez mellékes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Burya

2018. július 2.

UPDATE:
Döntöttem, marad! Együtt rendeltem több Oriflame-es illattal, és ironikus módon épp azokat tettem fel eladásra, amikről azt hittem, hogy azok a befutók, ő pedig marad, pedig elsőre nem is tetszett annyira, hogy megtartsam. Most ebben a hűvösebb időben frissebb maradt, úgy tűnik, a 30°C kezdte ki a zöld jellegét, de 25°C-ig nagyon is frissítő, játékos kis zöld illat, egyre jobban tetszik. Most már azon gondolkozom, hogy betárazok belőle pár üveggel, csak úgy "biztos, ami biztos" alapon, mert fogalmam sincs, hogy ez csak limitált kiadás, vagy hosszabb távon is kapható lesz. Nem kell sokat várni tőle, hiszen EDT, ennek megfelelő 3-4 órás tartóssággal, egynyári kalandnak vagy hétköznapra rohangálós illatnak tökéletes, de ebben a kategóriában kétségkívül jár neki a csillagos ötös. :)

Szintén vakvásárlás volt, a gyöngyvirág miatt esett rá a választásom, de a bazsalikomot is kedvelem az ilyen "virágos-zöld" illatokban. Kifújáskor erősen bazsalikomos, nagyon tetszik, az orrom non-stop a csuklómon van, aztán ahogy csitul az illat, előjön valamilyen virág. Én a gyöngyvirágot nem tudtam beazonosítani benne (az üvegből szaglászva határozottan ott van, a bőröm eszi meg...), szerintem valami mást érzek, de édesedik tőle. Nem gejl édes szinten, mert azért végig friss marad, de a kezdeti zöld jellegéből sokat veszít. Egyébként engem is emlékeztet valamire, de nem tudom, hogy mire. Biztos vagyok benne, hogy már éreztem ezt az illatot régen, és abban is, hogy nem csak futólag, mert annyira nem egy hűha, ennek ellenére mégis megmaradt róla az emlék. Még nem tudom, hogy megtartom-e, de mindenesetre nem bántam meg, hogy megismertem, nagyon kellemes, virágos kis szellő, tavaszra és kora nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

UPDATE:

Puszedly

2018. március 6.

Nem tudom mire hasonlít ez az illat, de mikor megszaglásztam egyből visszatertem 10éves koromba.. akkor tájt éreztem ezt az illatot, dehogy honnan, vagy kiről azt nem tudom! Mindenesetre nagyon finom friss illata van! Mintam van belőle, most akciós, megrendelem😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

ALettah

2018. február 22.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől, aki megvette magának, de nem jött be neki. Nos, nem értem, miért, ez egy igazán ártatlan, biztonságos illat, fura elképzelni, hogy valakit kifejezetten idegesítsen - de van ilyen, így lettem én egy üveg zöld nedű tulajdonosa. Nálam jó helyen van a kicsike, már a doboza megtetszett, egyszerű, letisztult formatervezés és bájos, de azért erős üveg. Maga az illat enyhén friss és zöld, de a gyöngyvirág miatt, ami amúgy nem érezhető ki magában, külön jegyként, krémes és lágy is, nem az az orronharapósan zöld illat. A bazsalikom is kiérződik, ad neki egy kis pluszt, elég ritka illatjegy.
Nyárra teljesen jó választás lett volna, így ősszel is kellemes.
Fiatal lányoknak jó választás lehet első illatnak, ártatlan, friss, légies. Tartóssága csupán néhány óra, de lehet, hogy ez a száraz bőröm miatt van.
Összességben kellemes meglepetés, szeretnivaló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Nyárra teljesen jó választás lett volna, így ősszel is kellemes.
Összességben kellemes meglepetés, szeretnivaló!

adrica

2017. augusztus 29.

Katalógus élmény: szappanos, kellemes. Olyan Cloé-s besorolású. És valamire hasonlít, ami nekik már volt. Talán Imagnation? Nem tudom, hogy jól írtam-e le. Virágos, könnyed, de sejtek egy fojtó hatást is benne. Nem merem megrendelni. Szívesen várok élő tapasztalatot! Tartok a gyöngyvirág fejfájdító hatásától. Lehet, hogy attól szappanos? Egyébként tetszik. Így katalógusból. Hétköznapra teljesen jó lenne.

Up.: Nem fojtó! Nagyon kellemes, de nekem ez most kevés. Sajnos az én bőröm hamar ledobja, mert vízhiányos, és száraz. Zsíros bőrűek előnyben, rajtuk (mint a kolléganőmön) jobban megmarad. Előfordulhat, hogy csak az én orrom szokja meg hamar, de nekem ez most gyenge. Azoknak ajánlom, akik tényleg csak a természetes kis illatocskákat szeretik. Én nehezebb illatra, vagy legalább is másra számítottam. Ezért felteszem elég kellemes áron: 1600.- Borároson személyesen, illetve Csepelen, vagy postán maradóra az plusz 560,-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

mariann33

2017. augusztus 4.

Ezen most még én is meglepődtem!
Nagyon olcsón lehetett hozzájutni,és kellesnek tűnt az illatosított oldalon,hàt vettem egyet,jó lesz munkába elfújkálni elv szerint.Mindig megfogadom hogy edt-t nem veszek mert kidobott pénz,de ez annyira kellemeske ebben a melegben.Igazi zöld,bazsalikomos nyári frissesség,a gyöngyvirágot nem érzem ki külön,pedig azt nagyon nemszeretem.Nyilván csak" krémesítésre"kellett hozzá. Ha edp lenne talán újra is vásárolnám,bár lehet még így is.Az anya illat nekem nem jön be,de ez igazán finomra sikerült!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Ezen most még én is meglepődtem!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral, Linalool, Eugenol
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol