Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Festett hajra.

Kiszerelés: 250 ml

0bikbik0

2015. július 4.

A samponjával együtt használtam én is. Nekem nagyon szárította a festett hajam végeit, ugyanakkor a tövei zsírosodtak. Sokkal gyakrabban kellett hajat mosnom, mint más sampon-balzsam kombinációval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

dorinahezso

2015. január 22.

Heti egyszer használom a samponjával együtt. Nem nehezíti el a hajam, nem erőszakos az illata. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Orsyna

2014. május 22.

Régebben használtam, az illata mennyei..az ápoló hatása nem sok..de lehet az illata miatt újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

Habchók

2013. február 8.

finom illatú, kímélő balzsam. a samponjával együtt használva én azt tapasztaltam, hogy nem kopott ki a festett szín a hajamból olyan hamar, mint a használat előtt. ez pedig nagy szó, mert az én hajam olyan ellenálló, hogy szó szerint ledobja a különféle festék anyagokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

gizidili

2012. január 24.

Hajápolónak nagyon jó, azonban a színvédelemben nekem nem vált be. Semmivel sem tudott többet egy nem festett hajra való normál hajbalzsamnál. Finom az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.