Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2015. július 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Kezdd a napot egy frissítő aromával, amely élénkít és felüdít tetőtől-talpig! A termék nem tartalmaz szappant és megőrzi a bőr PH-jának egyensúlyát, miközben gyengéden tisztítja azt. Legyen élmény a fürdés nap-mint-nap!

Enne

2018. június 18.

Nem. Nem. Nem! Már egy éve megvan és nem tudom elhasználni. Büdös. Kiérzek valami állott szappanos szagot belőle és ez elnyomja az ananászt. Pedig azért rendeltem, mert imádom az ananászt. Már többször elővettem, hogy na most végre elhasználom, de néhány tusolás után mindig visszakerül a szekrénybe. Most is nagy erőkkel fogyasztom, de már alig várom, hogy sorra kerüljenek a nyári kedvenceim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

szivecske

2016. április 5.

Nagyon tömör, alig habzik és az illata is hamar elillan, kicsit szárít is. És drága... de amíg érezni, addig nagyon finom az illata, frissítő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

rainbowstar

2015. augusztus 23.

Nagyon jó zselés állagú az illata olyan mint a friss ananász. Savanykás és friss. Nagyon jó. Hamar elfogyott az egy üveggel mert imádtam vele fürödni. Egy ici pici is elég egy fürdéskor. Jól habzik. Az ára pedig szerintem nem vészes, sőt nekem megéri :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

HontiAgi

2015. augusztus 9.

Tegnap jött meg, este ki is próbáltam. Az illata valami mennyei, nem az a cukros befőtt ananász, hanem érezhető benne az enyhe savanykás édesség, és a zsálya is ad hozzá egy kicsit (bár azt magában nem biztos hogy felismerném, csak gondolom hogy az az amit annak gondolok :D ) a textúrája kellemesen sűrű, egész jól habzik. Imádom, mint minden ami ananászos. Talán egyedül az árát sokallom kicsit, de az oriflame alapból nem a drogériás árkategóriák szerint van sajnos címkézve :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid