Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Frissít és hidratál.

Kiszerelés: 250 ml

krémparádé

2015. július 2.

Legutóbb ezt vettem meg Oriflametől, még van egy pici, amit áttöltöttem a The Body Shop kiürült mangós mini kiszerelésébe, utazásokra hurcolászni. Sokszor megfeledkezem róla, hogy nem az eredeti van benne, annyira hasonlít a TBS-re, ugyanolyan édes és kényeztető, ráadásul sokkal olcsóbb is. Az egyik legjobb illatú tusfürdő az Oriflamenél a gyümisek közül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

trisztan

2015. április 17.

Ebből a sorozatból ez tetszett a legjobban. Nagyon kellemes az illata, állaga, tényleg frissítőnek hatott, de az ára miatt csak négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 17.

karakumsivatag

2014. szeptember 10.

Nem tetszik az illata. Jól habzik, de kb. ennyi is a pozitívum. Tévedésből vettem meg, mert azt hittem, hogy 400 ml-es, úgyhogy sztem kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

csdboo

2014. március 26.

Ajándékba kaptam, friss illatú :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Ajándékba kaptam, friss illatú :)

csurienci

2013. november 3.

Nagyon szuper.Igazi nyaralásos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

Nagyon szuper.Igazi nyaralásos illat.

elinor666

2013. június 17.

Sajnos nálam csak négyes. Jól habzik, gyönyörű a csomagolás, de számomra az illata túlságosan édes. Nyáron, ilyen melegben, inkább egy frissítő tusfürdő. Azért ajánlom azoknak, akik szeretik az édes illatokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1