Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: selaginella_helvetica, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   250 ml és 400ml
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Gyengéd sampon stimuláló hatású, rozmaringból és fekete ribizliből nyert esszenciális olajjal. Hidratálja és revitalizálja a vékony szálú hajat. Hatására a haj egészségesebbnek és lágyabbnak látszik.

orsi0210

2017. április 12.

Két nap után zsíros tőle a hajam, és semennyire nincs dúsító hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Két nap után zsíros tőle a hajam, és semennyire nincs dúsító hatása.

krémparádé

2015. július 2.

Nem olyan rég használtam el, még friss az élmény. Ez a jól bevált samponjaim egyike, szép, fényes hajat varázsolt, ami csak később zsírosodott be, és akkor sem vészesen. Valahogy jobban helyezkedett, simább volt a kuszaságra hajlamos hajam, amíg használtam. Még újravenném, de most épp más samponokat szereztem be, és azokat készülök buzgón tesztelni :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

zdoreebaba

2015. június 8.

Az Oriflame katalógusból eddig még soha nem rendeltem samponokat, viszont ezen megakadt a szemem. Rozmaring és fekete ribizli párosítás... hát nem is olyan rossz. Gondoltam egyet és megrendeltem. Az illata kellemes, rendesen érezni lehet rajta a rozmaring illatát, viszont, ha vízzel lemossuk a hajunkról a ribizli kellemes illatával párosulva egy csodálatos és egyben tartós illatot kapunk. Szerintem a lehető legjobb választásom volt. 400 ml-es kiszerelésben sikerült hozzájutnom kedvező áron és hónapokig elállt, pedig majdnem minden nap ezt használtam. Nekem vékony szálú, rövidebb hajam van (jelenleg), ami rendesen elzsírosodik pár nap alatt. Azt nem mondom, hogy teljesen rendbe tette a hajamat, de hajmosás után és másnap sokkal egészségesebbnek, üdébbnek, illatosabbnak éreztem a hajamat. Tényleg megérte kipróbálni. Ha kifogy kipróbálok még más fajtát is ebből a márkából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 8.

Cu2tka-baba

2015. március 16.

update: az elmúlt majdnem 4 hónapban túl vagyok egy 250 ml-sen és egy 400 son is . Közben használgattam mást is, de ez a jolly joker... Egyszerűen tökéletes nekem. A balzsamját most sikerült csak beszerezni, de remélem nem vonják ezt is ki a forgalomból, mint mindent amit szerettem:/

Én csak a sampont vettem meg próba szerencse alapon. Gyakran váltogatok sampont és ritkán térek vissza egy adotthoz, de ez nálam abszolút csoda:) Hosszú hajam van, ami alkalomadtán zsírosodik is, de az alja száraz és a súlya miatt lelapul. Nagyon szépen megemeli a hajam. Fényes és puha lesz, bár nem a saját balzsamjával használom de most majd azt is beszerzem. Imádom:) Van hogy csak heti 1x kell hajat mosnom és 5 napig simán szép mindenféle frizura nélkül is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Dorcsa

2014. április 24.

Tegnap este mostam vele hajat és ma estére már bezsírosodott a hajam, pedig minimum 2 napot, jobb samponnal összefogva kibír éppen hármat. Viszont balzsam nélkül is puha lett a tapintása, de nem fogok naponta hajat mosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Kisani

2013. április 10.

Nem volt rossz, de semmi extra. Sajnos az összetevők nem a legszebbek, ezért kap csak 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Besszi

2013. január 24.

Életem legrosszabb samponja. Sok kell belőle, és úgy csípi a fejbőröm... a felét úgy használtam el hogy első mosáshoz ezt, másodikra meg valami mást, de a fejbőrömet nem mostam meg vele, mert borzalmas hogy csíp. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

szabonikolett120

2013. január 2.

Az illata finom,sokáig érezni. Szép fényes lesz tőle a hajam. Érdemes megvenni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 2.

selaginella_helvetica

2012. július 27.

Szerintem nem rossz, egy átlagos sampon, fényes lesz tőle a hajam. Az illata érdekes, de nekem tetszik. Nekem habzik simán. Akciósan szerintem megéri! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Beleza

2012. július 8.

felejtős, nekem ezek a szettek soha nem működnek, nem habzik, egy vagonnal kell elhasználni, h azt érezzem tisztított is vmit, ezért én már samponból CSAK Fructis-t veszek.azzal minden működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.