Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. június 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Pazar aromájú szappan energizáló mentával és zamatos málnával. Hatékonyan tisztít és élénkít.

Kiszerelés: 75 g

Julus92

2019. augusztus 10.

Inkább szappanokat használok, mint tusfürfőket. Az oriflame szappanokat nagyon szerettem régebben. Ennek tényleg eszméletlen jó illata volt, talán a legjobb mind közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Lilluska

2018. március 24.

Imádom az oriflame szappanokat, kb. már mindet kipróbáltam... :D az illata betölti a fürdőszobát, és a kezemen is érzem még viszonylag sokáig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon szeretem az oriflame szappanokat, ebből is egyből megvettem az egész szettet, de ez az illatvilág nekem nagyon nem jött be...a dezodorja kifejezetten kellemetlen szagú...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

csudex

2017. július 24.

Egyszeruen imadom az illatat. A tusfurdojet nagyon sokszor ujravettem. Atlagos szappan, nagyon szepen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Csipetke

2017. június 8.

Nagyon jó illata van külön-külön is imádom mindkét illatot de így együtt még szuperebb. Kellően habzik és tisztít. Nekem egy kicsit szárítja a bőröm,de ettől eltekintek mert nagyon száraz bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

brigitta001

2016. október 25.

Nagyon finom illata van, betölti a fürdőszobát. Kellemes állagú, nem szárít. Sajnos csak 75 g és hamar elfogy. Ha akciós mindig veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

whyteangel

2016. július 31.

Kb.fél éve használtam el ezt a szappant. Eleinte nagyon finom volt az illata, de amikor már a fele elfogyott, utána megváltozott, és sima szappan illatra váltott. Emiatt nem vettem újra. Egyébként a formája és a színe nagyon szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

RBea

2016. április 29.

Kedvenc szappanom a különleges illata (egyszerre édes és kicsit fanyar, de együtt ez szuper) és a színe (pink) miatt. Gyerekek kezét is ezzel mossuk, ők is szeretik. A legvégén, mikor már kb. csak túrórudi méretű, jelentősen lecsökken a habzása. Ennek ellenére már többször utánrendeltem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Kingácska0807

2016. április 10.

Alapjáraton nem vagyok annyira oda az Oriflamert, mert számomra felfoghatatlan,hogy natúrként hirdetik magukat, és tele van formaldehiddel a tusfürdőjük.. Mindegy, ezt leszámítva ez a szappan jó kis termék. Nem szárítja a kezünket, valamint kellemes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

mmartina97

2016. február 10.

Szettben jutott hozzám. Jó illata van,kicsit szárítja a bőröm,de nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

Szettben jutott hozzám. Jó illata van,kicsit szárítja a bőröm,de nem vészes.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.