Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők

Kiszerelés: 3 g

Fenolia

2014. július 1.

Nekem is a pastel grey van meg. A pigmentáltsága és a tartóssága is nagyon gyenge. Szerintem akciósan sem éri meg. A doboza szép, ötletes és jó minőségű, de ami benne van, arról nem tudok jót mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

nkatika

2014. február 28.

A képen látható pastel grey árnyalatra ruháztam be, akciósan, mondván, klassz kis natúr színeket tudok belőle keverni. Nos, szinte fehér árnyalatúak, nem is tudom, kinek állnak jól e színek. Sötét ceruzát satírozni megfelel, de önmagában nem tudom hordani. Roppant sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol