Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Többfunkciós bőrvédő krém, amely védi a bőrt az UV-sugarak és a szennyeződések káros hatásaival - mint az egyenetlen bőrtónus, a pigmentfoltok és a ráncok - szemben. Lelassítja a bőröregedés folyamatát három módon a ragyogóbb, tisztább bőrért és az egységesebb bőrtónusért.

Ár: 3000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

danyadi77

2020. július 17.

Rossz szokásom, hogy korom ellenére sem használok rendszeresen fényvédőt, illetve az alapozómban van, így ezt csak akkor teszem fel, ha nem sminkelek, vagy az alá is néha, ha tudom, hogy sokat leszek napon. A rutin utolsó lépéseként és nem túl sokat használok belőle. Vízpartra talán kicsit többet. Szerintem nem annyira zsíros,mint az YR volt, de ez valószínű minden fenyvédő alap tulajdonsága. Sminkelni is szépen lehet rá, könnyed állagú, enyhe illatú. Akciósan ár/érték aránya megfelelő, ha nem vonják ki, maradok ennél jövőre is. Még a Balatonon is ezt használtam, mert kellemesebb állagú, mint egy naptej. Igaz, víz alá nem merültem, de teljesen megállta a helyét, 1x frissítettem fel egy pici 30-as naptejjel a nap folyamán, biztos, ami biztos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 17.

veci

2020. július 7.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nincs tipikus naptej állaga, smink alá is tökéletes és nem csillog át az alapozón. Szerintem mostantól mindig lesz egy ilyen itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

zdoreebaba

2020. május 22.

Ez az a termék, amit minden fényre érzékeny embernek be kell szereznie. Egy időben nyári krémem volt, 50-es fényvédő van benne, amiért külön köszönet. Nagyon jól megvédi a bőrt a káros napsugarak ellen. Viszont! Elég fényessé tette a bőrömet, olyan volt, mintha viasszal be lenne kenve a fejem, így nagyon keveset mertem belőle használni. A másik hátránya, hogy erre végképp nem lehetett sminkelni. Inkább strandoláskor, napozáskor vittem fel belőle, ahová nem kellett magamat puccosan kisminkelnem. Alapvetően jó volt, mert hagyta a bőrt levegőzni, védte a sugárzás ellen. Eléggé húzós alapáron és ahhoz képest kis kiszerelés. Most már sajnos lejárt, így az arcomra nem merem kenni, viszont kézkrémnek is jól funkcionál. Szerethető termék. Érzékeny bőrű, pigmentfoltos, vékony bőrű, fehér bőrű hölgy társaimnak kihagyhatatlan nyári kellék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Dettolka

2019. április 17.

Az akciós árát abszolút megérte! Hófehérke típus vagyok, mindig megvédett a leégéstől. Ezenkívül kellemes az illata és sminkalapnak is kiváló:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Mona29

2018. december 4.

Nem volt rossz. Akciósan jutottam hozzá, a teljes árát sokallom. A lényeg, hogy használata során nem égett le az arcom és minimális mennyiségben jöttek elő a pigmentfoltok. A hidratálása pont elég volt, nem irritált. Maga a krém állaga kellemesen folyékony, nem túl sűrű, fehér színű. Az illata kellemes. Viszonylag sokáig tartott mire beszívódott és az arcom egy kicsit zsíros hatású maradt utána, amit nem szeretek, ezért mindig le kellett púdereznem. Maga a kis flakon elég sokáig tartott és a krém állagának, valamint a csőrös, fejenálló kiszerelésnek köszönhetően az utolsó cseppek is könnyen kinyerhetőek.
Valószínűleg nem fogom újravenni, de csak azért, mert fényvédőből hatalmas a kínálat és én még nem találtam meg az igazit. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

PerfumePippi

2018. november 21.

Az Yves Rocher 30-asa mellett ezt is kipróbáltam; akcióban vettem, úgy megéri az árát. Mondjuk pont emiatt voltak fenntartásaim, hogy tényleg 50-e az 50, meg az állaga egy fokkal jobb az YR-nél, gyorsabban beszívódik.
Hidratálásra ez sem alkalmas, és a Balaton közepére sem ebben mennék, de a nyári hétköznapi városban történő közlekedéshez tökéletes. Természetesen akkor, ha aláhidratálok (ezt nyáron az YR hidratáló szérummal és új típusú kék hidratálójával tettem meg)...az állaga ennek is kissé naptejes jellegű, de mint írtam, gyorsabban beszívódik, mint az YR, így például nem okoz problémát adott esetben egy alapozó, vagy BB krém felvitele sem.
Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 21.

Erős négyes.

6vilag

2018. augusztus 13.

Az 50-es fényvédő miatt rendeltem. Könnyű, nyári nappali krémet szerettem volna, biztonságos fényvédelemmel (mint mindenki).A fényvédő hatást tökéletesen teljesíti, még a vízparton sem égtem le mellette. Sajnos a reggeli használatát követően a nap második felére bezsírosítja az amúgy is zsíros bőröm és ezt nagyon nem kedvelem.
Felvitelnél kellemes az állaga, enyhe rózsaszínes beütésű a színe, de a bőrön teljesen színtelen és illatmentes is. Szóval, az eredeti funkcióját jól teljesíti, de a zsírosodástól nem óvott meg, ezért nem lett a kedvencem. Ennek ellenére nagyjából el is használtam most a nyár végére, pont elég lesz, ami még van a tubusban. Nagyjából 4 havi adag a 30 ml-es mennyiség.
Nagy melegben nem komfortos viselni, de az évnek nem a legmelegebb időszakán kívül még lehet jó (csak akkor meg nincs ilyen magas fényvédelemre szükségem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

jilona1983

2018. június 14.

Szerencsére akciósan vettem, de így sem venném újra soha! Kellemes az illata, jó az állaga, megvéd a nap káros sugaraitól, de felkenés után ragacsos marad a bőröm és fénylik, mint egy diszkógömb. Ez a fénylés csak pár óra múlva tűnik el, mikior kis darabokban lehámlik az arcomról. Először azt gondoltam, hogy a hidratálómmal nem működik, ezért kipróbáltam másikkal, de akkor is lemállott. Kipróbáltam hidratáló nélkül, de az eredmény ugyanaz. Sminkelés rá esélytelen. Meg kell jegyeznem, hogy vannak olyan termékek, amik felkenés után az én bőrömről leperegnek és nem szívódnak be. Szóval nem hiszem, hogy a termék hibája lenne, mert ahogy olvastam, másnak bevált, de nekem nagyon nem. Mikor egész nap itthon vagyok és tudom, hogy nem megyek sehová, akkor használom/használtam. Végre elfogyott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

ziadrienn

2018. április 29.

sajnos csípte seborheas arcom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

sajnos csípte seborheas arcom

Pumi

2018. március 12.

Szerintem megéri, kicsit hígan folyik.elég magasak az elvárásaim, de kiállta a rigolyáimat :) 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol
Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, Cyclopentasiloxane, Polyglyceryl-6 Distearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-6 Distearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (Nano), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Potassium Cetyl Phosphate, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.