Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Továbbfejlesztett, ránctalanító hatású nappali krém szabadalmaztatott Tri-Peptide Technológiával, solanaceae (burgonyafélék) növényi őssejtkivonattal és 15-ös fényvédő faktorral. Láthatóan korrigálja a ráncokat, simábbá és üdébbé teszi a megjelenését. Intenzíven hidratálja, simábbá és rugalmasabbá teszi a bőrt. Enyhén illatosított.

ALettah

2019. április 20.

Én csak mintákat használtam belőle kb egy hétig, de az egy pozitív tapasztalat volt. Ez a verzió most már nem kapható, az új Ecollagen egy kicsit más.
Könnyen beszívódó, közepesen hidratáló, lágy nappali arckrém, használata semmi problémát nem okozott, de egy ennél nagyobb fényvédőfaktorost keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Lifeforce

2018. október 23.

Szerettem volna jobban megismerni az Oriflame termékeket, ezért ezt is megvettem. Az ígéretek közül semmit nem tart be, igaz, hogy ránctalanítást nem is vártam, de a hidratálást sem érzem megfelelőnek.
Csalódást okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

Csalódást okozott.

Csilla32

2017. május 15.

Nekem vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel. Jó, jó, de nem az igazi. Nehezen szívódik be, fényes marad tőle az arcom, de fél óra után már egész jó. A fényvédő pozitív benne. Sminkelni is csak a beszívódás után lehet rá.
Az éjszakai változata, viszont szuper, de abban nincs fényvédő :( (minek is bele)
Összességében jól hidratál, puha, bársonyos, egyenletes lesz tőle a bőröm, csak ki kell várni a fél órát.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Luca4

2017. április 28.

Egyenletesebb, inkább teljesen sima lett az arcbőröm. Ezek mellett ragyogóbbá is vált, bár van aki ezt nem szereti. Én sem voltam oda az ilyen termékekért, azonban ez a krém olyan természetesen "üdévé" tette az arcomat, hogy megszerettem a látványt :D
Nem zsírosít, könnyű utána sminkelni- mindig várok két - három percet.
Újraveszem!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 28.

Nem zsírosít, könnyű utána sminkelni- mindig várok két - három percet.
Újraveszem!:)

szandy087

2017. január 16.

én a teljes szettet használom, tökéletes :) mivel ez egy töményebb krém, így ez alá nem szoktam szérumot tenni csak ilyen nagy hidegben, amikor egyébként is jobban szárad a bőröm. Nagyon kevés kell belőle, nekem nem hagy zsíros érzetet és fényt maga után, de ha valaki túl sokat használ valóban elzsírosít és nehezen szívódik fel. Mindig csak picit használjunk és inkább utólag tegyünk többet mint egyszerre :) Teljesen meg vagyok elégedve vele. Rajtam csak olyankor tűnt fel 1-1 pötyi, amikor futtában kentem magam és nem volt előtte letisztítva az arcom, így senkinek nem ajánlom lemosó és tonik nélkül használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

pvviki

2016. november 7.

Csak estére használom, mert elég olajos-zsíros felkenve, fél óra alatt szívódik fel. Az illata jó, sminkelni rá reggel lehetetlen, vagy megvárom a beszívódást. Változást nem látok, a két mosolyráncom miatt vettem meg. Szerintem közepes, vagy rosszabb. Nekem pénzkidobás, de elhasználom mert megvettem. Kézkrémnek jó lesz. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Lilus

2016. október 7.

Használat közben két hámló,viszkető,piros folt jelent meg az ajkam mindkét szegletében.Amint abbahagytam a krém használatát,eltűntek a foltok.Szerencsére....Az arcom többi részét is kiszárította így tőlem csak 1 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.