Oriflame

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bigyusz33, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Továbbfejlesztett formulájú nappali krém selyemfakivonattal és acai-ból nyert növényi őssejtkivonattal. Azonnali és tartós hidratáltságot nyújt, hatására üdébbnek, ragyogóbbnak és egészségesebbnek látszik a bőr, csökken a pórusok mérete. Késlelteti a finom vonalak és a ráncok megjelenését. Enyhén illatosított.

Viki318

2020. április 27.

Szintén szépségtanácsadóként vásároltam, szettben. Ár-érték arányban abszolút csalódás a számomra.. nekem pattanásokat is okozott. Kellemes az illata, de ennyi. Talán annyi elmondható, hogy azt hiszem tényleg ragyogóbb volt kicsikét a bőröm tőle, viszont érzékeny bőrűeknek én nem ajánlanám- túl sok, túl nehéz....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

JuditSara

2020. április 9.

Szettben nagyon jó áron jutottam hozzá. Nagyon tetszik az illata és nem okozott pattanásokat, ami nálam nagy szó, viszont sminkelni nem tudok rá sajnos, lepereg alapozóval együtt. Sminkmentes napokra tökéletes és az apró csillámok is különlegessé teszik számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Kinguska09

2020. március 4.

Kicsit felve probaltam ki mert sokszor kuzdok pattanasokkal de szerencsemre nem rontott a helyzeten. Egy konnyed formulaju krem nem ragacsos nem tapad . Frissebb udebb Lesz tole az arcom kellemes az illata jo sminkalapnak is nem morzsolodik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

erdspetra

2019. december 1.

Normal borom van eddig egy arcapolo csomag sem volt megfelelo mindig bezsirosodott , majd jottek a pattik.. 3 hete hasznalom, eddig tokeletes a tobbi termekevel egyutt. Alapozo ala tokeletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

zia06

2019. május 22.

1 éve vásároltam meg először szettben, azóta már a másodikat fogyasztom. :)
Nagyon könnyű hidratáló krém, hamar beissza a bőröm. Minden reggel használom, alapozó alá is ezt kenem fel. Nagyon puha tőle az arcbőröm és nagyon kellemes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

1 éve vásároltam meg először szettben, azóta már a másodikat fogyasztom. :)

fdorottya

2018. október 1.

Meglepően jó krém. Szettben vásároltam, így a termékcsalád többi termékét is tudom használni vele együtt. Egyetlen negatívum ami nekem nem tetszik benne az az, hogy nagyon erős illata van. Gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál, ne hagy ragacsos érzetet, gyorsan beszívódik. Eddig nem okozott pattanásokat, mitteszereket és remélem nem mis fogok kipattogni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

jutkaci

2018. július 13.

Nagyon jóóó krém!!! A bőröm már 2-3 használat után sokkal simább,puhább. Az illata is kellemes. A krém hamar beszívódik,nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Luciella

2018. március 6.

a korosztályomhoz illő True Perfection szettet vettem meg szépségtanácsadóként nagyjából 4 hónapja és még nem fogyott el pedig napi 2x használom :O egy igazi csoda ez a szett és a nappali krém is ami felkészíti a bőrömet a sminkelésre és a nappal rám tapadó porra és szmogra ami a bőrünkre nap mint nap rákerül
eleinte féltem a krémtől mert mivan ha leizzadom vagy kipattogok tőle? de nem így lett szerencsére hanem az addig problémás pattanásos bőrömet teljesen helyre tette és a kozmetikusom is megjegyezte hogy milyen szép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

eviviktoria

2017. október 10.

Nagyon szeretem. Kicsit eros az illata de jo. Hidratal es puha erzetet kolcsonoz. Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Katalin522

2017. március 15.

Szettben vásároltam meg, hozzávaló arctisztítóval, tonikkal, éjszakai krémmel és szemránctalanítóval.
Nagyon szeretem használni ezt a termékcsaládot, mert igazán puha és hidratált lesz tőle a bőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Antioxidánsok: Lactobacillus/Saccharomyces/Euterpe Oleracea Fruit Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1