Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. október 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fog- és szájápolók

Tisztítja a fogakat,és fehérebbé varázsolja azokat.Fluoridtartalma csökkenti a savképződést,és gyengéden távolítja el a lepedéket.Menta ízesítéssel.

Kiszerelés: 75 ml

Jane

2015. január 24.

Abszolút kedvenc! Amióta megismertem, nem használok mást. A fehérítő hatása természetesen nem mondható masszívnak, ennek ellenére többen megemlítették, hogy szebbek a fogaim (amióta ezt használom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 24.

dorinahezso

2015. január 21.

Átlagos, inkább jó. Kímélő. Én csikorgatom a fogaimat és ezért mindenre érzékenyek, szóval a fogkrémválasztás is rázós, de ettől nem fáj jobban. Tisztítani tisztít, fehérítést nem tapasztaltam, frissességérzetet rövid időre biztosít. Nem tervezem újra megvenni, de ha ilyet kapok ajándékba vígan elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

zdoreebaba

2015. január 20.

A fogszuvasodás elleni párjával szereztem be őket, mert itthon egy kissé megfogyott a fogkrém készlet. Gondoltam kipróbálok újabb márkát is, így ezen esett a választásom. Nekem teljesen olyan érzésem van, mintha anyukám Innorheumás krémjét kentem volna a fogaimra. Fehérítő hatását nem vettem észre, de elég szépen tisztítja a fogakat és kellemes ízt biztosít. Újra biztosan nem venném, mert annyira nem olcsó és nem tesz semmi nagy dolgot a fogakkal. Átlagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 20.

trisztan

2014. július 25.

Az összes oriflame fogkrémet kipróbáltam, használjuk felváltva. (vagy ez, vagy a dontodent)
Én nem hinném, hogy csodát kellene várni tőle, de a mindennapi fogmosáshoz bármely változat megfelel. Ha valakinek meg valami speciális problémája van, akkor az meg vegyen arra való terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 25.

Andy B

2013. április 27.

Olyan...semmilyen. Se íze, se állaga, nem habzik, nem fehérít...nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Orimaniac

2013. március 20.

Nekem a drogériás fogkrémekkel szemben ennél volt egyedül az az érzésem, hogy valóban tiszta a fogam. Nem tudom pontasan elmagyarázni, de olyan mintaha egy réteg "koszt" tényleg leszedett volna a fogamról. Nincs az a lepedékes érzés. Mikor elfogyott és visszaváltottam drogériás fogkrémre akkor volt olyan érzésem mintha nem is mostam volna fogat. Viszont az tény hogy fehéríteni egyáltalán nem fehérít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

timcsike1989

2012. december 20.

Szerintem ez rettenetesen sz*r.. Mintha meg se mostam volna a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Szerintem ez rettenetesen sz*r.. Mintha meg se mostam volna a fogam.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-8

Sorbitol h 1 1