Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogkrémek formulája Active Protect-komplexet tartalmaz, amely klinikailag bizonyítottan, akár 12 órás védelmet is nyújthat. Ápolja a fogakat, csökkenti a lepedék- és fogkőképződést, megakadályozza a fogszuvasodást. Fluorid-tartalma erősíti a fogakat, mentaaromája friss leheletet nyújt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zonga

2020. október 6.

Nekem nincs vele problémám, jelenleg is használom, és lehet, hogy újraveszem. Hatásában átlagos, nem jobb, nem rosszabb a többi fogkrémnél. Nekem megfelelő az íze, pont annyira habzik, mint kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 6.

Bonnieoo7

2020. szeptember 12.

1 hónapja használom, de szeretem, jó nagy mennyiség, a fogaim simák a használat után, sőt egész nap. Megfelelően frissít, nem csíp, ami nekem fontos szempont. Fogínyvérzésem az elmúlt 5 évben előfordul hol jobban, hol kevésbé, de pár hónapja voltam ultrahangos fogkőlevételen, így mostanában nem nagyon vérzik - ebből a szempontból nem tudom használ e? ☺️ Fogkefével együtt vettem szettben, de mivel pont előtte cseréltem le a korábbit, így még nem jutottam el a próbáig. Valószínűleg újraveszem ha elfogy, de kísérletező típus lévén legközelebb majd a zöldet. 🌬️🌊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

nyuszo

2019. március 2.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom....
Nem rosszabb és nem is jobb, mint a boltban kapható hasonló árfekvésű fogkrémek.
Jól tisztít, és az íze is kellemes mentolos.
Na nem annyira, hogy kimarja a számat, mint némelyik bolti társa...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 2.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom....
Jól tisztít, és az íze is kellemes mentolos.
Na nem annyira, hogy kimarja a számat, mint némelyik bolti társa...

zdoreebaba

2016. július 10.

A bolti fogkrémekhez képest elég gyengus minőség. Egynek elment, de többet nem vagyok hajlandó belőle rendelni, főleg azért, mert nem valami olcsó. A boltban 300-400 forintért veszek igazi minőséget, ami kielégíti az igényeimet.
Ez a fogkrém olyan felvitelkor, mint egy krém, ami egyáltalán nem fogkrém ízű. A tisztító hatásával nincs problémám, de az íze nagyon gyorsan elszáll, mintha nem is mostam volna fogat... Többet vártam tőle, főleg az árából kiindulva. Nekem elég nagy csalódás! Két pontot érdemel, mert jól tisztított és egyszer-egyszer jó volt elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

ribizlizizi

2015. július 17.

Édesanyám hozza ezeket a fogkrémeket, elégedett vagyok velük, alkalomadtán megfelelő, hosszútávon nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-12, Sodium Lactate

Sorbitol h 1 1