Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edith, Módosítva: 2016. április 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Többfunkciós bőrvédő kézkrém, amely mélyen táplálja a bőrt és egyenletesebbé teszi a tónusát. 10-es fényvédő faktora véd a napsugarak és a szabadgyökök káros hatásaival szemben. E-vitamint és EvenRenew-komplexet tartalmaz, amelyek serkentik a bőrsejtek megújulását, és segítenek megakadályozni a korai bőröregedést. Könnyű, lágy kézkrém kézbőre puhaságáért, simaságáért és védelméért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zdoreebaba

2017. augusztus 2.

Akárcsak egy naptej! Hófehér krém, 10-es fényvédő faktorral. Szerintem a legjobb nyári kézkrém. Gyorsan beszívódik és nem kell felitatni, hogy nyomatot hagyna maga után. Az illata elég érdekes. Vagy nagyon lehet szeretni vagy nem. Én azok táborába tartozom akik szeretik. Érezni benne a grépfrútot, de nem elviselhetetlenül. Épp annyira savas és citrusos az illata amennyire kell. Az állaga teljes mértékben olyan, mintha naptejjel kennénk be magunkat. Szerintem napozáskor jó is felvinni a kézre, hiszen véd a nap káros sugaraival szemben. Én kimondottan megszerettem. Igaz, hogy csak nyáron használom és csak akkor veszek belőle ha 800 forint körül mozog az ára. 1000 fölötti áron drágállom. Amúgy teljesíti az ígéretét: táplál, hidratál, fényvédő hatású, puha, sima utána a kézfej és a tenyér bőre. Megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

lassugepard

2016. december 12.

Szerintem kellemes kis krém. Nem túl tömény, inkább nyárra jó, arra is készült, hiszen fényvédős.. Nekem tetszik az illata, nem erős. De én nem szeretem az agyonillatosított kézkrémeket. Csak azért vonok le egy csillagot, mert van a cégnek ennél is jobb kézápolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

CataKatinka

2016. május 7.

A termék maga jó, de az illata borzalom, sajnálom nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

A termék maga jó, de az illata borzalom, sajnálom nagyon.

Edith

2016. március 30.

Mivel imádom a grépfrút illatát, így alap volt, hogy kipróbálom a tavaszi szél ellen ezt a kézápolót. Pont ezért kapott csak 4 csillagot, mert az illatának köze sincs a gyümölcshöz. Enyhe, nem bántó, natúr krém illata van csak.
Első használat után egyből puhább lett a kezem, szépen beszívódott, nem maradt zsíros érzés utána. Remélem hosszú távon is beválik majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.