Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Imola5, Módosítva: 2012. július 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Lehúzható narancsos maszk, amely hámlasztja és ragyogóvá teszi a normál, kombinált bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ForestNymph

2013. augusztus 23.

Jaj én ezt régen nagyon szerettem.^^ Naná, hogy megszüntették persze...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Jaj én ezt régen nagyon szerettem.^^ Naná, hogy megszüntették persze...

2012. szeptember 14.

Elégedett vagyok vele, feszesíti a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Elégedett vagyok vele, feszesíti a bőrt.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0