Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

bubilany

2017. november 22.

Nagyon imádtam az illatát és a formáját is!!! :) Sajnálom hogy nem vettem egyszerre többet belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2017. október 16.

Először egyet vettem, de annyira jó hogy betáraztam még 10 darabot, és azt használom azóta is. Finom illata van, tartós, a bőrömet nem szárítja. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

szivoszal

2014. október 11.

én a szív alakja miatt vettem meg. most kezdtem el használni arcmosáshoz. nem szárít, jól habzik, megvagyok vele elégedve. finom az illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

trisztan

2014. július 3.

Kellemes az illata, és nem az a "mű-rózsaszín illat". Kicsit nekem szárítja a bőrt, könnyen folyósodik a szappantartóban, de jól habzik, és tiszta érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 3.

Zsú17

2014. június 4.

Általában nem használok csak folyékony állagú szappanokat, de ezt a kézkrémmel együtt megvettem és egy időben még zuhanyoztam is vele. Nagyon jó az illata és jol habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

Juliet

2014. március 14.

Ennek egy az egyben a Balea ureás kézkrém illata van :D Én nem nagyon használom, mert tele van parfümmel, de alapvetően tényleg finom az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

MayaBaba

2014. március 6.

Az illata leginkább egy málnás/erdei gyümis joghurtra emlékeztet. Krémes, gazdag habja van, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.