Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catti, Módosítva: 2014. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tökéletes, hibátlan fedés, természetes hatás. A hidratáló alapozó pillanatok alatt fejti ki a hatását, és szinte egy második rétegként simul a bőrre, anélkül, hogy elnehezítené azt. HydraFix-komplexe egész napos hidratálást nyújt. Az eredmény: közepes fedés, nagyszerű, természetes tónus.

Kiszerelés: 30 ml

zfruzsi

2019. március 5.

Teljesen véletlenül került hozzám, mivel aki nekem adta annak túl sötét volt és nem akarta kidobni. Ez volt az első alapozó, amit próbáltam nem drogériás márkától és féltem is kicsit, hogy gyengébb lesz és nem fogom szeretni. Viszont azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon megszerettem, ugyanis nekem elég volt a fedése a mindennapokon, száraz bőrűként kifejezetten szerettem, hogy egészséges bőrfényű a finishe, így sokszor volt, hogy azokhoz az alapozókhoz is kevertem belőle, amiket a hidegebb időben túl szárítónak/mattnak éreztem és emiatt nem mutattak szépen az arcomon. Ez megoldotta a problémát, de természetesen az üvegcse nagy részét önállóan használtam el és végig szerettem, a vége felé talán egyre jobban, amikor rájöttem, hogy milyen jó ez így télen a bőrömnek. Nem szoktam Oriflame-ből rendelni, de bármikor szívesen újra használnám és tudom ajánlani a száraz bőrűeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

SMH

2016. március 3.

Amikor megvettem még inkább zsíros volt a bőröm és borzasztónak, használhatatlannak gondoltam ezt az alapozót. Hamar átzsírosodott tőle az arcom, kiemelte a bőrhibákat, minden rossz igaz volt, amit ti is leírtatok.
Aztán pár hónapja, talán a tél és a hideg szelek miatt (vagy mert öregszem :DD ) a bőröm átcsapott szárazba. Az eddig használt mattító alapozóktól hámlott, csúnyán kiemelték a száraz részeket, elég borzasztóan festettem. És akkor jutott eszembe, hogy újra kipróbálom ezt az alapozót, hátha jobb lesz a végeredmény.
És a száraz bőrömön működik; szépen hidratál, nem hámlok tőle, egységes a bőrszínem is. Van egy természetes fénye, pár óra után kell egy kis púder rá.
Összességében tudom hova tenni, tényleg bőr függő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Összességében tudom hova tenni, tényleg bőr függő.

Ygritte

2015. december 23.

a legvilágosabbat használom a színe tökéletes jól fed bár hozzá teszem az arcom tiszta így nincs sok dolga,nem használom inkább folyékony korrektorként.Nem szárítja a szemkörnyéket elég tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 23.

0bikbik0

2015. október 31.

Minden számomra jó és rossz tulajdonságát leírták már előttem:
Jó: erőteljes fedésű, tartós
Rossz: nekem már felkenéskor fényes a hatása (erre mondják gondolom, hogy diszkógömb hatású), maszkszerű, oxidálódik (a nap végére kijezetten sárga lesz a fejem). Az összetevői miatt meg csak bosszankodom.
Nem sikerült megszeretnem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 31.

Minden számomra jó és rossz tulajdonságát leírták már előttem:
Jó: erőteljes fedésű, tartós
Nem sikerült megszeretnem...

Bogyinci

2015. október 19.

Nagyon szeretem ezt a terméket, a legvilágosabb árnyalatával rendelkezem és az első, színben tökéletesen passzoló alapozóm. Nincsenek nagy bőrhibáim, ha épp fáradtabb vagyok vagy valami nincs rendjén, ezzel korrigálom, nekem elég a fedése - bár tényleg nem a legerősebb. Szerencsére nem tapasztaltam pattanásokat és semmi nem kívánatos mellékhatást.
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Újra fogom venni.

LyliaLinda

2015. szeptember 10.

Szeretem ezt az alapozót. Mondjuk nem fed erősen, mégis egységes színt ad. Könnyen el lehet kenni, szép az eredmény, de napközben "eltűnik" az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Ella

2015. augusztus 14.

Végre egy meleg árnyalatú alapozó! Viszont sajnos a legjobban passzoló árnyalata is kicsit sötét. Mondjuk ez még nem lenne baj, kora ősszel, amikor már nem olvad le a 40 fokban az alapozó, barna bőrön jól mutat. Az ára egész jó, fedése enyhe-közepes, az arcbőrt táplálja, pihe-puha lesz tőle. Viselni sajnos elég "nehéz" és sajnos erősen komedogén, szóval pattanásokat okoz. Kevés bőrhibával rendelkező, száraz, fakó arcbőrű hölgyeknek viszont telitalálat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

ladri

2015. május 25.

Nagyon szeretem ,hibátlanul fed, tartós. Én mindig nedves alapozó szivaccsal viszem fel, nem csíkoz, teljesen egynemű lesz.A két legvilágosabb árnyalat van meg belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

janka8778

2015. március 25.

Egy szó: nehéz. Nekem nem jött be. Jó mondjuk nem mondanám pocséknak, de szupernek mégúgysem. Bármenbyire próbãlom eldolgozni maszkos hatása van. És tényleg oxidálódik ezzel számolni kell. Azért jár a három *, mert hidratál és tartós. Púder szerintem kell rá mert hamar átzsírosodik a kis T-zónámon. Ha már megvan elhasználom, de újra tuti nem veszem. Lehetvamn akinek beválik, mondjuk akinek szárazabb böre van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 25.

Charis

2014. augusztus 20.

Nekem a porcelain színű van meg, és maximálisan elégedett vagyok vele. Egyenletes bőrszínt varázsol, tartós, a színe tökéletes a bőröm színéhez. Én könnyen el is tudom dolgozni, plusz pont jár azért, mert fényvédőt tartalmaz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag