Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 63julius, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

cukee

2012. szeptember 28.

imádom az illatát és nekem ez nyárra is jó volt, mert nem beszívódott könnyen és nem maradtam tőle ragacsos, pedig nyáron szinte semmilyen testápolót nem viselek el magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

cz.szilvia

2012. augusztus 31.

Jó illat,nekem kicsit nehezen szívódott be. Extra hatást ne várjon tőle senki,sima testápoló én nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

fruzsii

2012. április 18.

nagyon szerettem az illatát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

nagyon szerettem az illatát:)

bandita

2012. március 28.

Finom, grapefruit- illat, tavaly nyáron használtam, nem hidratált túl jól, ráadásul az én tégelyem pereme olyan éles volt, hogy amikor a vége felé mélyebben kellett belenyúlni, elvágta az ujjam oldalát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 28.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Narancssárga.