Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fanni21, az összetevőket feltöltötte: merkuria, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

A 3Dimenziós fényvisszaverő technológia gyöngyházfényű részecskéi ragyogóvá teszik az ajkat. Puha, rugalmas applikátora precíz, könnyű felvitelt biztosít. 5 élénk árnyalatban kapható.

margit17

2018. október 1.

Soft Pink árnyalatban volt meg, egyik első szájfényemként használtam. Felkenve inkább csak a csillámok látszódtak belőle, talán egy nagyon halvány színt adott az ajkaimnak. Az applikátorával kapcsolatban már nem emlékszem, hogy mennyire volt nehézkes használni, talán nem volt vele gondom. A tartóssága olyan, mint egy átlagos szájfénynek, közepesen ragadt. Egy idő után nehéz volt kiszedni a tubusból a terméket. Az illata viszont nagyon finom dinnyés, olyan igazi beleharapós. Szerettem, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Nikonik

2015. április 18.

Nekem a soft pink árnyalat van meg ami a katalógusban szép rózsaszínnek látszott,de a valóságban felkenve szinte csak a csillámokat lehet látni. Az applikátora sem lett a kedvencem,mert nem lehet szépen/ egyenletesen felvinni a kialakítása miatt. Az illata kellemes dinnyés(bár szerintem hamar be lehet tőle sokallni) . Nem dobom ki,de két csillagnál többet nem is adhatok neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

SzandrASD

2014. május 20.

Jó illata van,a színe is szép,de sajnos nem túl tartós és az applikátora egyenesen katasztrófális. Kissé csalódott vagyok,mert eddig csak Oriflame szájfényem volt és ezzel az egy kívételével csodálatosak voltak.. :ss

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

orsipanka

2013. május 8.

A soft pink (halvány rózsaszín) árnyalat van meg. Dinnye illatú, felkenve gyönyörűen csillog, de semmi rózsaszín árnyalatot nem látok benne. Az applikátorát nehéz használni, gyakran túl sokat viszek fel vele. Másfél óra múlva már nyoma sem volt a számon, pedig nem ettem, nem ittam, nem beszéltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

beautyby_Niki

2013. január 31.

Sajnos ennél a szájfénynél nagyon sajnáltam, hogy nem olvastam el a véleményeket. Hatalmas nagy melléfogás, a kapott csillagok pontosan jelzik az értékét.
Az applikátora rettenet, pedig sokáig próbálkoztam, hátha....
Maguk a színek intenzívek, de túl folyósak :/
Sajnos kuka :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Az applikátora rettenet, pedig sokáig próbálkoztam, hátha....
Maguk a színek intenzívek, de túl folyósak :/
Sajnos kuka :/

edeseper

2012. július 30.

Rettenet. Nekem nem tetszik sem az íze, sem az illata, pigmentáltság nulla, és kb. 5 percig marad a számon. Kuka :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

sissy93

2012. július 18.

Fura az aplikátora, nehéz egyenletesen felvinni. Nem ragad ugyan, de minden felé elmászkál, pár óra elteltével pedig egyszerűen lefolyik. Akkor már inkább ragadjon picit.
A színe szép, bár nem különleges (nem tudom hirtelen, mi a neve, rózsaszín árnyalat). Dinnye illata van, ami eleinte finom, később viszont már émelyítő. Ilyen teljesítményhez azért drága volt. (4 euro)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

boxa

2012. július 17.

A színei szépek, ténleg extrán csillog de ragacsos és nekem nem is tart túl sokáig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Színezék. Piros.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.