Oriflame

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Gyengéd, krémes ajakrúzs, amely hidratálja és kondicionálja az ajak bőrét. Válasszon a pazar színválasztékból minden alkalomra!

Kiszerelés: 4 g

Julus92

2019. augusztus 10.

Első tinirúzsaim egyike, akkor elvoltam vele, ma már eszembe sem jutna ilyet venni. Pont arra volt jó, amire használtam: tinirúzsnak. Egyébként tényleg egy gagyi minőségű cucc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Bettiikeee

2019. május 28.

Kegyetlen gagyi, jobb volt a jatek sminkkeszletembe 3 evesen
Kar, hogy minuszt nem lehet adni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Kegyetlen gagyi, jobb volt a jatek sminkkeszletembe 3 evesen
Kar, hogy minuszt nem lehet adni

jane79

2019. május 10.

Szoktam venni belőle, ha akciós, úgy nagyon nagyon olcsó. Igaz kevesebb mennyiség van szerintem benne, mint egy normál rúzsban, de valljuk be egy rúzst nagyon sokáig lehet használni, míg kifogy. Úgyhogy ajánlom, nagyon sok szín szokott belőle lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

LoOlita

2018. március 1.

Mi ez a borzalom? :D 100 forintos boltba is találok jobb minőséget mint ez. A csomagolása borzasztó igényetelen, ami nem is zavarna ha maga a termék jó lenne. DE NEM AZ. Használhatatlan. Borzalmas mennyiségű csillám van benne.....érthetetlen számomra. Színe, pigmentáltásága viszont semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Csutak

2017. augusztus 29.

Nem oriflame-hez méltó ez a csomagolás. Gagyi, százas boltokból beszerzett rúzsaimnak volt ilyen a csomagolása. És volt, hogy ott jobbat találtam, mint más drogériákban, nem nézem le az ottani termékeket, de azért ez mégis csak oriflame rúzs... Könnyen tekerődik, így táskába téve elég könnyen érhet minket kellemetlen meglepetés, ha ezt visszük magunkkal. Úgyhogy ezért két csillagot levonok. Egyébként nagyon szeretem, nekem a Nude Pink árnyalatban van meg. Szeretem a színét és az illatát, állagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Flanna

2017. augusztus 28.

Nem pigmentált, a kis kicsavarója is gagyi, semmi se szól mellette igazából. Talán az hogy kiütést és allergiás reakciót nem okozott. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Csipetke

2017. június 8.

Ebből van legalább három árnyalatom.A színekkel meg vagyok elégedve.Szép erőteljes színük van.Viszont a tartósságát illetőleg nem annyira.Nem mondom,hogy rossz,de lehetne tartósabb is. Összességében ár érték arányban szerintem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

zdoreebaba

2016. július 31.
A Blush Pink árnyalatot rendeltem meg még tavaly májusban édesanyámnak, mivel ő rúzsmániás. Szép rózsaszínes, jól kenhető, szépen pigmentált rúzsról van szó. Hogy mennyire hidratál azt nem tudom, de egészen szépen mutat. Az ajkakon körülbelül 4-5 órát bír ki, hogyha a szánkkal nem végzünk semmilyen tevékenységet. Mondjuk ha iszunk, vagy eszünk akkor gyorsan lekopik, úgyhogy tartósságra nem valami jó. Árát tekintve nem volt rossz, 650 forintért sikerült beszereznem. A legnagyobb problémája a csomagolás, amiről csak annyit tudok írni, hogy borzalmasan gagyi! Nem is értem, hogy egy rúzst miért kell ennyire megalázni, hogy egy semmirekellő, ócska, műanyag csomagolásba pakolják?! Felháborító! Ezen mielőbb változtatnia kellene az Oriflamenek!
Szerintem teljesen átlagos rúzs, amit ettől olcsóbban is be lehetne szerezni. Nekem ez egy 3 csillagot ér!
2017. június 6.
Újra visszatérek ehhez a termékhez. Azóta 2 újabb árnyalattal bővült a paletta. Az egyiket még Oriflame vásárlós koromból vettem édesanyámnak. Ez a Shell Pink árnyalat. Egyáltalán nem értem, miért Shell Pink, amikor a rózsaszínhez egyáltalán semmi köze. Ezt a színt úgy lehetne leírni, hogy gyöngyházfényű mályva lila árnyalat. Jól kenhető, kicsit csillog és fényes is. Tartósságra nem jó, de rohangálós, táskás rúzsnak elmegy. Anyukám szerette, úgyhogy rosszat nem tudok írni róla.
A másik árnyalatot szépség tanácsadóként szereztem be a múlt havi Business&Beauty katalógusból. Mindössze 400 forintért sikerült hozzájutnom. Ez az árnyalat a Vintage Nude. Krémes, jól kenhető az állaga. Az elején féltem is, hogy el fog törni, de hál' istennek megúszta. Annyira az én ajkaimon nem tűnik fel, ha bekenem vele, mivel tényleg olyan bőrszínhez igazodik, halvány barnás árnyalat. Ha fény éri egy picit fényes, de csillogni egyáltalán nem csillog. A csomagolását továbbra is gyűlölöm. Igaz, hogy 400 forintért mire számítsak?! Alig lehet tekerni, gagyi hatású, vacak minőség! Ha rendelek, most már csak eladásra fog menni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

2016. július 31.

Katsura

2017. május 7.

Nagyon szép a színe, hidratál, krémes de nem kenődik el. Az illata is kellemes, nekem nagyon bevált. A negatívum az, hogy nekem a csomagolása defektes (lehet csak az enyém). Ha beteszem a táskámba és véletlen fejjel lefele kerül, csúszkál és feltapad a kupak tetejére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

tothbernadett

2016. október 20.

Már régóta a fiók mélyén hever - kettő is. Szeretem a tartós rúzsokat, de sajnos ez nem az. Szép, de nem túlságosan pigmentált színei vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).