Oriflame

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kudika, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   tanácsadónők

A szemhéjárnyaló természetes színei ragyogóbbá teszik a szemét, kihangsúlyozzák szépségét. Variálja a színeket az alkalomnak megfelelően. Applikátorral.

3 féle színkombinációban kapható

zonga

2018. április 22.

Nekem tetszik. Én a por állagú szemfestékeket szeretem, és ez kicsit csillogó is. A kékes árnyalatú szett van meg, a kéket és a bézses-barnásat használom belőle. Tetszik. Könnyű eldolgozni, szépen mutat a szemen. Egy bajom van bele, hogy nagyon kicsik az egyes tégelyek, lehetnének kicsit nagyobbak, úgy könnyebb lenne bánni velük. Akár csak 4 színt összerakni, de nagyobb fakkokban. De amúgy szép, mostanában mindig ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 22.

csevi22

2017. október 15.

Nekem is ez volt életem első komolyabb palettája volt és még mindig megvan..:D
A színeket én nagyon jól tudtam/tudom használni, kellően pigmentált, viszont egy pár óra után kicsit elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Nekem is ez volt életem első komolyabb palettája volt és még mindig megvan..:D

zdoreebaba

2016. június 10.

A képen látható terméket kaptam ajándékba nagymamámtól. Életem első, komoly palettája. Gyönyörű, jól pigmentált színeket tartalmaz. Nekem barna a szemem és már majdnem az összes árnyalatot kipróbáltam belőle és mindegyik jól passzolt hozzám. Szeretem használni, mert nem irritál, tartós, barnás-nude színeket tartalmaz. Szerintem egyetlen nő táskájából sem hiányozhat egy ilyen paletta. Amit sajnálok, hogy a csomagolása nem elégíti ki az igényeimet, nem valami tartós és egy tükröt is illet volna adni hozzá... ennyi pénzért mondjuk örülhetek annak, ami van! Emiatt egy négy csillagot nekem megér! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Alicee4

2016. április 18.

Nekem a Midnight&Pink árnyalat van meg, szépek a színei és a szerepüket jól elvégzik, de én nehezen tudok velük füstös sminket készíteni,nem lehet túl jól eldolgozni... így nekem -1 :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Glara

2016. március 30.

Egyetlen szóval tudom jellemezni: játéksmink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

Egyetlen szóval tudom jellemezni: játéksmink.

ildikotrk

2015. november 17.

A nude paletta van meg, és ugyanazt tudom mondani, amit a pure colour monokról...alap nélkül nekem egy kicsit kenődik, amiről valószínűleg az én szemhéjam tehet :)) de a s-he alapjával tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

prettywishing

2015. június 21.

nude&grey van meg, elégedett vagyok vele:) mint minden "ajándék" ecset, az ezzel járó is használhatatlan, megfoghatatlan kis vacak, de nem is sajnálom ezt, inkább csak azt hogy milyen picur az egész paletta ennyiért:D nem túl jól pigmentált színek, a fehéren kívül mindegyiket több rétegben fel kell vinni hogy valamirevaló színük legyen. a fehér viszont gyönyörű, intenzív, gyöngyházfényű. van még ezenkívül egy tejeskávé, egy bézs, egy galambszürke, egy padlizsános barna, egy vöröses barna, egy grafitszürke és egy barnásszürke a felhozatalban, kifogástalanul szépséges színek! leheletnyire csillámlik mind. szépen össze lehet őket egymással dolgozni. tartós, könnyálló. ízléses, természetes finish:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

ladri

2015. május 25.

A Midnight&Pink árnyalat van meg. Jók a színek, szépen építhetők, nem porzik, tartós. Bár én szemhéjalappal használom. Egyetlen hibája van: kicsi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

nikolett00

2015. május 5.

Ajándékba kaptam...Nekem annyira nem tetszenek a színei, elhasználgattam őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

Ajándékba kaptam...Nekem annyira nem tetszenek a színei, elhasználgattam őket.

Dorka93

2014. február 7.

Kellemes színek, jó kis paletta. Könnyen ellehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Kellemes színek, jó kis paletta. Könnyen ellehet dolgozni.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol