Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Nyugtatja, táplálja az ajkat és védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal szemben.

Kiszerelés: 4.5 g

Sarene

2017. április 3.

Gyengéden színezte az ajkakat és jól hidratált,sajna kivonták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Gyengéden színezte az ajkakat és jól hidratált,sajna kivonták.

pilleriin

2017. január 17.

Szép fényt adott, finom volt az illata, szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Szép fényt adott, finom volt az illata, szerettem.

Lileycat

2017. január 5.

Szeretem az Oriflame termekeket, de ez szabalyosan szaritott. Nem vennem ujra, de az illata jo volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Reddiamond

2016. január 28.

Azért vettem meg, mert tetszett az eladó ajkán. Nem nagyon használtam eddig ilyeneket, csak régen Labello-kat, de azok sem voltak ennél jobbak. Tényleg sűrűn kell kenni ebben a téli fűtéses időben....bár a kezem is szárad rendesen. Szal. nem írnám le emiatt ezt a terméket nagyon, mert tegnap miután kapcsoltam és elkezdtem felkenni, az égő érzést azért megszűntette a számon. De remélem van nála jobb is.... A következő tesztalany már otthon van. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Mogyi

2015. július 12.

Nagyon jó illata van, szépen ápolja az ajkamat, és még épp hogy kis színt is ad neki! Szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Fannie

2015. június 17.

Szeretem az illatát, a tápláló hatását, és alapból jobban megbízom az Oriflame-ben, tekintve, hogy úgy is elterjedt és sikeres, hogy nehezebb a termékeikhez hozzájutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

HontiAgi

2015. május 14.

Eléggé nesze semmi fogd meg jól, elkenegetem de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

Eléggé nesze semmi fogd meg jól, elkenegetem de semmi extra.

babackaa

2015. február 26.

Egy masik bnom nem hasznalta ezert elcsereltem vele egy labellora :) annyira finom illata van,kremes,hidratal. Nagyon imadom es orulok h vegre van sajatom is *-* <3 💗💗💗💗

Baratnomet kertem el minsig a suliba h bekenhessem vele a szamat mert imadtam az illatat :) sajnos azota nem lattam a katalogusba :( de pihe puha lett tole minden alkalommal a szam..es az az illat!!! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 26.

Yume

2014. június 8.

Tesóm használja egész jónak tartja ,érdekes hogy az ő szája nem bír semmiféle rúzst vagy szájfényt de ezt nagyon szereti .Illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 8.

Jucccc

2014. március 25.

Ajándékba kaptam, ezért elhasználom, de kb., mint halottnak a csók, pedig nem extrém száraz a szám. Pár perc alatt beszívódik - vagy eltűnik? -, örökké csak kenhetném. Legalább rosszabb nem lesz tőle, de ennyire képes. Nem árt, nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol