Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

Nyugtató, enyhén csillogó ajakbalzsam alove vera- és árnikakivonattal. Hidratálja, nyugtatja és puhává teszi az ajak bőrét.

Kiszerelés: 4.5 g

Ella

2015. június 29.

Furcsa az aromája, réteget képez az ajkakon. Lefekvéskor kenem be vele a számat, de még reggelre sem isszák be az ajkaim. Picit hidratál, úgyhogy nem volt teljesen kidobott pénz, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Tündér9

2014. július 2.

Hidratálhatna jobban is, de jó illata van, és nagyon-nagyon olcsón jutottam hozzá, ennyit megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Tinuska

2014. április 21.

uhh imádom! a legjobb!! :) az illata is nagyon jó, hidratál is!!!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 21.

uhh imádom! a legjobb!! :) az illata is nagyon jó, hidratál is!!!:D

vavyana

2014. február 9.

Finom az illata és jól hidratál. Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Finom az illata és jól hidratál. Nekem bejött. :)

Nefertiti

2013. április 13.

13.04.2013 - szombat:
Az itt olvasottak alapjan ujra megvasaroltam, gondolvan valtoztattak az osszetevokon es ha mar ennyi embernek hasznal akkor egy probat meger.
Nos, a regi verzional jobb az biztos, kellemes enyhe, nem tolakodo illata van, jol kenheto kremes allaga, cuki csomagolas, kedvezo ar, de megsem az igazi, nem hidratal elegge.
Maradok az Yves Rocher ajakapoloknal, bennuk meg nem csalodtam!

nekem meg regebben volt ilyenem, asszem a csomagolasa is masabb volt. Illata semmi nem volt, nem igazan szerettem, tovabb adtam edesanyamnak, o elkenegette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

13.04.2013 - szombat:
Maradok az Yves Rocher ajakapoloknal, bennuk meg nem csalodtam!

csillagvirag87

2013. február 10.

Nagyon jól ápolja az ajkaimat! Végre megtaláltam a kedvenc ajakápolómat aminek nincs szőlőzsír íze,illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Fevi

2012. december 23.

Nagyon jól puhítja az ajkakat, szép fényt is ad, ami különösen tetszik. Az univerzális balzsam mellett a másik kedvencem. Szépek az összetevői

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

bandita

2012. november 14.

Ennek az ajakápolónak nagyon szépek az összetevői, emiatt úgy döntöttem, hogy megrendelem. A gránátalmás verziót nagyon szeretem, remélem ez legalább olyan jól teljesít majd. Az ára is mellette szól.
Ui: Megérkezett, és nagyon szeretem!!Tapasztalatom szerint van különbség a régi verzió és közte. A régi termék matt volt, és emiatt kissé megült az egyenetlenségekben, ez pedig diszkréten fénylik, felkenve nagyon természetes hatást nyújt. HIHETETLENÜL puhít, regenerál, egy éjszaka alatt megszüntette a cserepesedést, valamint egy fájdalmas berepedést a szám sarkán. Kiválóan működik rúzsozás előtt is. Semleges illatú, íztelen, igényes termék. Csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 14.

kimmy

2012. október 31.

Finom az illata, az állaga is jó, nem csomósodik össze, könnyen kenhető. Én nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate