Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. február 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A könnyű textúrájú arctisztító gyengéd a bőrhöz. Eltávolítja a szennyeződéseket, ragyogóbbá teszi a bőrt és nem szárítja azt. Gazdagon tartalmaz feketeírisz-kivonatot. Az írisz virágából nyert izoflavonoidok (Iris Florentina-kivonat) és a meteoritásványok (meteoritpor) csökkentik a finom vonalak és ráncok megjelenését, feszesebbé teszik a bőrt és határozottabbá az arckontúrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zonga

2020. február 22.

Régebben használtam, szerettem. Jól leszedte a sminket, a napi koszt, jó érzés volt használni. Az egész termékcsaládot szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 22.

Yubiri

2018. június 29.

Annyit ért, hogy lemosta a sminket. Amikor ezt a terméket használtam, ráncosabb voltam, mint valaha... Én nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.