Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Penge, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Az új, továbbfejlesztett nappali krém erősíti és intenzíven hidratálja a bőrt. Gazdagon tartalmaz feketeírisz-kivonatot, amely puhábbá, feszesebbé, megjelenésében fiatalosabbá varázsolja a bőrt. 15-ös faktorú fényvédővel ellátva.

Ár: 3500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 17.

Többször használtam már nekem bevált ,irritációt nem okozott pedig száraz ,érzékeny bőröm van.Hidratált ,puha tapintású lett a bőröm tőle,feszesebb hatást nyújt .Az összetevői miatt választok inkább mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Ewee

2019. január 8.

Szerencsére leárazva vettem az éjszakai változatával együtt.
Mindenkinek más a bőre, de az én bőrömet tönkre tette. Egy hétbe telt mire helyre raktam.
Piros foltok jelentek meg az arcomon.
Kiszáradt a bőröm hámlott apró hólyagok jöttek elő.
Soha többet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Szerencsére leárazva vettem az éjszakai változatával együtt.
Piros foltok jelentek meg az arcomon.
Kiszáradt a bőröm hámlott apró hólyagok jöttek elő.
Soha többet

zonga

2018. március 4.

Most nem használom, régebben volt ilyenem. Nekem tetszett. Nem ez volt a kedvenc krémem, az tény, de könnyen felszívódott, nem ragadt, könnyű volt felkenni, jól hidratált. Különösebb bőrfeszesítést nem vettem észre, de nem rossz termék. Ilyet viszont más krém is tud olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.

LPE

2017. október 29.

Most le volt árazva a katalógusban 1299 forintra. Így megrendeltem magamnak. Nem vagyok hűséges arckrém fronton, így sokféle krémet próbálgatok.
A krém igényes csomagolásban van, a tégely dög nehéz. Alaposan megtisztított arcbőrre vittem fel, ahogy szoktam. Az illata kellemes, az állaga olyan sűrű, valahogy tömény. Felkenve azt kell mondjam, hogy alaposan hidratáló hatású, viszont mintha nehezebben szívódna fel. Azonnal nem tudtam sminkelni rá. Legalább fél órát vártam, hogy nekikezdjek a rutinomnak. Erre sajnos hétköznap nekem nincs időm. Abszolút nem problémás a bőröm, de mintha picit viszketne... lehet, hogy sokat kentem? Nem tudom. Mindenesetre tesztelem még, de ha a viszketés más miatt volna, akkor is csak éjszaka tudom használni. Ja és még valami...ahogy kentem egy ici pici a szám szélére is került. Később, beszívódás után megnyaltam a számát, és mintha a krémet nyalogattam volna. 😂 Ez nem jó.... Egyelőre sajnos csak három csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Sedike

2016. június 28.

Nekem ez sajnos nem jött be. Télen beszerezztem magamnak egy egész termékszettet,használtam nagy reményekkel,de csak egyre zsírosabb lett az arcom tőle. Miután felét elhasználtam,apró kis fehér patik jelentek meg a szemem alatt,nyilván a szemránckrémtől (az volt az ajándék termék a többi mellé) :( ....ja és nekem is borzasztóan csípte a szemem,esténként folyton könnyeztem,pedig nagyon vigyáztam ne menjen bele. Kicsit csalódtam is az Oriflame -be,pedig nagyon pozitívan álltam hozzá. Lehet,hogy egyszerűen csak nem nekem való ez a krémcsalád. Sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 28.

Penge

2016. január 3.

Régen sajnos használtam, bár azonkívül, hogy hamarabb zsírosabb lett tőle az arcbőröm, nem nagyon vettem észre. Nagyon sok bőrirritáló cucc van benne ,többek között szilikont is tartalmaz. Ha nem akartok pigment foltokat, válasszatok inkább valami természetesebb krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

0bikbik0

2015. július 10.

Az éjszakai párjával használtam. Nálam semmire sem volt jó, nem változtatott a bőröm alapállapotán. De legalább nem is rontott... Könnyű, nem zsíros, kellemes illatú. De ezt olcsóbb krémek is tudják...azok a fránya parabének meg kifejezetten zavaróak. A gazdagon tartalmaz feketeírisz kivonatot meg annyira jó marketing: valahol az INCI végén, a sok tartósítót meg állományjavítót követően. Inkább gazdagon tartalmaz tartósítószereket :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

ladri

2015. május 25.

Nagyon szeretem, nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, nem zsíros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Nagyon szeretem, nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, nem zsíros.

CocoSunrise

2013. március 22.

Édesanyám használja, elégedett a hatásával, szép hidratált arcbőrt eredményez, de nagyon irritálja a szemeit és könnyezik tőle, csípi, ha véletlen 3 centinél közelebb keni a szeméhez. Tény, hogy nem szem alá való krém, de akkor sem kellene hogy irritálja... főleg nem ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Edaru

2012. május 1.

A tonikját is próbáltam már régebben, amikor még nem zselés állagú volt és azt is nagyon szerettem. Ez a krém tökéletesen kiegészíti a tonikját. Nem veszi fel a ráncokkal a harcot, de nagyon jól hidratál és tényleg üdébbnek láttatja a bőrt. Az oriflém arcápoló termékek közül szerintem ez a legjobb, legalábbis az én bőrömnek. A többi krémje nekem nem jött be, de ez igen. Azért kap csak 4 pontot, mert sokallom az árát, mert vannak olcsóbb krémek a piacon, melyek ugyan ezt tudják. De kétség kívül ez a termék nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.