Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Serene elbűvölő illata nyugodt és kellemes burokba zárja Önt, melyből nem is akar majd kibújni. A pezsgő citrusos jegyeket olyan aromák teszik teljessé, mint az érzéki frézia, rózsa, nőszirom, és jázmin. Mindezeket pedig a selymes pézsma és az egzotikus fás jegyek teszik kiegyensúlyozottá.

Oriflame Serene EDT eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

adrica

2020. május 22.

Ezt nagyon kérem vissza! Imádtam! Minden évben elővettem ősszel-télen. Nekem akkor nagyon jó volt, amikor már az édesektől megcsömörlöttem. Nekem ez olyan erdő, fenyős illat. Ezért karácsonykor is előszeretettel használtam. De múlthéten amikor elővettem, sajnos azt tapasztaltam, hogy megbuggyant. Pedig több mint a fele meg van. Erős diós illata lett, bár amikor leszárad, talán elmegy. Még mielőtt kidobom még adok neki pár esélyt. Help! Mit lehet ilyenkor csinálni. Gondolom kuka fedél fel és bele. Nagyon nagyon sajnálom! Na ezért kár spórolni parfümökkel. Mert ránk buggyan! Többet nem is fogom sajnálni egyiket sem!

Igen, sikerült párat visszatapsolniuk, de pont a Sparkle Paris-t? A Mirage, Freya, és a Delice és ez sokkal nagyobb dobásúak voltak! Ha valaki hallja, kérlek Oriflame füll!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

angelina69

2016. december 14.

Szegény ez sem illett a mai divatirányzatba. Nagyon kellemes virágillat volt. Szerettem. Sajnálom, hogy már ez sincs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 14.

galagonyanya

2014. október 7.

Hogy mennyire finom, megnyugtató, kellemesen lágy illata van! A most talált kis illatmintát szaglászom, és most sokkal jobban tetszik, mint annak idején. Most biztosan rendelnék belőle, ha lehetne:) Annyira púderes, nőies, kicsit friss illata van! Négy és fél csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

trisztan

2014. június 11.

Szerettem ezt a parfümöt, de anno volt ennek egy Serene Blue névre hallgató változata, na az nagyon öt csillagos volt. De ez is megérte a négyet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 11.

vanessaigornh

2014. május 15.

Olyan púderes illat, megnyugató hatással volt rám. Ezt is miért nem gyártják?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Olyan púderes illat, megnyugató hatással volt rám. Ezt is miért nem gyártják?

ziadrienn

2014. március 14.

Kedvenc parfümöm volt ,de persze a jókat mindig megszünteti az avon meg oriflame is :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

kate26

2014. február 18.

Az egyik legjobb illat.
Nem értem miért szüntették meg:( Azóta is vadászok rá mindenhol.
Ha valakinek van én szívesen megvásárolnám..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

Az egyik legjobb illat.
Nem értem miért szüntették meg:( Azóta is vadászok rá mindenhol.
Ha valakinek van én szívesen megvásárolnám..:)

jetroh

2013. december 10.

Nagyon kellemes,megható illat.Ez jut róla az eszembe:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Nagyon kellemes,megható illat.Ez jut róla az eszembe:)

radioaktiva

2013. május 5.

Azon kevés parfümök egyike volt, amit újravásároltam. Anyum is, én is nagyon sokáig használtuk, nagyon szerettük. Tartós volt, nőies és persze megfizethető. Tényleg kár, hogy már nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 5.

Andy B

2013. május 5.

Miért szüntették meg? :( Annyira szerettem, kellemes kis illat volt ez....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Miért szüntették meg? :( Annyira szerettem, kellemes kis illat volt ez....

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral
Színezékek: Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.