Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. augusztus 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

lenastewart

2016. május 11.

Csak a hónaljamon használom epillálás után, a lábamon nekem is ilyen pattanásszerűségeket okozott. A szőrbenövések mennyisége lecsökkent valamennyire, de ehelyett most hatalmasok vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

RBea

2016. április 28.

Már két éve használom. Csak akkor, ha szőrtelenítést követően a visszanövő szőrszál benő, és begyullad körülötte a bőr. Ilyenkor elég nagy adagban alkalmazom, akár 2 mogyorónyi mennyiséget is kenek 1 kis helyre. Persze nem másnapra, de szépen megszűnteti a gyulladást 2-3 nap alatt, és lehámlasztja a sérült bőrfelszínt, hogy a szőrszál kibújhasson. Számomra tényleg csodaszer, mindig van itthon, már nem aggódok szőrbenövés esetén, tudom, hogy segít. Csak ajánlani tudom. Jótanács: mindig rendesen le kell zárni a tubust, kevés ideig maradjon nyitva, mert tapasztalataim szerint akkor tovább használható a zselé és megőrzi hatékonyságát. (Lehet, hogy kinyitva elillan belőle az alkohol, stb. és az állaga is változik úgy.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Timi12

2016. február 20.

Nekem nem vált be, ugyanúgy kipirosodik és viszket a bőröm. Ráadásul az állaga is fura, a bőrömről lehámlott... Az illata se valami jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

krémparádé

2015. július 23.

Hát nekem nagyon bevált ez a termék. Mindig problémám volt a szőr visszanövésekor, begyulladt, viszketett, kisebesedett, benőtt a bőr alá, szóval rémálom. Mióta ezt a zselét használom, immár két éve, megszűnt minden panaszom. Azonnal hűsít, megszüntetve a viszketést, a pirosságot, és segít a szőrszálaknak egyenletesen visszanőni a felszínre. Elég egy nap egyszer bekennem, és estig jótékonyan enyhít minden kellemetlen tünetet. Nem ragad, hamar beszívódik, de tény, hogy ha izzadok a nagy melegben, vagy keresztbe tett lábakkal ülök, a surlódástól előfordul, hogy elkezd lesirülni, ami elég gusztustalanul néz ki. Az illata ugyancsak hűsítő, olyan mentolos szerű, mint az orrdugaszoló kenőcsök :) egyáltalán nem kellemetlen, sőt. Én nagyon happy vagyok, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Cu2tka-baba

2015. február 6.

Én nagyon szeretem . Nem vagyok az a jeti típus, és nagyon könnyen benőnek a szőrszálaim. Hónaljon szoktam hazsnálni a heti 1 x i borotválás után. Nincs gyulladás se irritáció. Kicsit csíp és nagyon jól hűsít. Mielőtt felemelték az árát még vettem egy tartalékot, de ez az egy tubus is lassan 4 hónapja kitart:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

mokuskaa

2015. február 5.

Nekem is sok a szőrbenövésem főleg epilálás után, de ez a krém semmit se használt. Csípett is és ilyen fura pattanás szerűségek lettek tőle a lábamon, amit ki tudtam nyomni.. Nem ajánlom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Ladybug90

2013. december 12.

Nagy nehezen, de elfogyott. Tetszett az illata,de felkenés után nem szívódott be mint egy testápoló hanem lesöndörgött mint egy bőrhámlást....Semmi hatását nem tapasztaltam....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

ritariot

2013. április 14.

Hát valahogy nem nagyon történt semmi a használatával.. Oo

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Hát valahogy nem nagyon történt semmi a használatával.. Oo

kissbarbara1990

2013. március 4.

A szaga és a ragacsos utóérzet miatt egy cipősdobozban landolt jól elrejtve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

A szaga és a ragacsos utóérzet miatt egy cipősdobozban landolt jól elrejtve!

Ella

2011. szeptember 9.

Nagyon lassan szívódik fel, nem olyan hatásos, mint vártam, de jobb, mint a Veet hasonló terméke.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Silk Amino Acids, Urea
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.