Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tlanka, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Tisztít és puhává varázsolja bőrét.

waytogo

2018. május 13.

Imádom az illatát! Egy kicsit drágább, a 200 ml-ért akciósan 799 Ft-ot kell fizetni. De azt egyik legjobb illat számomra az eddigiek közül,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 13.

piperepozitív

2017. május 6.

Az illata valami isteni, édes púderes,de nem tudnám semmilyen virághoz hasonlítani.
A habzása jó, és nekem is finom puhává tette a bőröm.
Jobban tetszene, ha sűrűbb lenne, na de én Dove-tusfürdő-fan vagyok, úgyhogy nekem semmi sem elég sűrű :)
Nagyon kellemes és szerettem használni, semmilyen hibát nem találtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

A habzása jó, és nekem is finom puhává tette a bőröm.
Nagyon kellemes és szerettem használni, semmilyen hibát nem találtam benne.

szivoszal

2016. december 14.

az tény h jól habzik, jó az illata kellemes, de én mióta babát várok úgy kiszárít hogy hiába kenem magam be babaolajjal fürdés után, megőrít a viszketés, bőrhúzódás. lehet hogy "normál" állapotban jó lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

zdoreebaba

2016. november 3.

Az Oriflame tusfürdők közül őt tudom felmutatni, ami bevált és már a második tubussal pusztítom. Sajnálom, hogy nagyobb kiszerelésben nem gyártják. Az alapárát borzalmasan sokallom, de akciósan 600 forintért mindig veszek belőle. Kellemes, selymesen puha érzést nyújt a bőrnek. Az állaga krémes, fehér színű és nagyszerűen habzik. Szépen tisztítja és egyben ápolja a bőrt. Az illatába pedig első szaglásra szerelem. Amíg kapható, addig veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Silk Amino Acids