Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biro.anna, Módosítva: 2011. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Pehelykönnyű kőpúder selyemkivonattal. Tökéletes fedést és ragyogó, természetes bőrfelszínt biztosít. Szivacsos applikátor tartozik hozzá.

2 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 8 g

littlebunny

2015. január 20.

nagyon szépen mattít, nincs mű hatása, estére kicsit kopik de szerintem ez megbocsátható neki :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 20.

tdorina3

2015. január 1.

Ha az embernek van hozzá egy jó alapozója, akkor egész hosszú ideig kibírja a zsíros bőrön anélkül, hogy átfénylene - bár én ezt inkább főként az alapozómnak tudom be. :) Nem érzem úgy, mintha egy vakolat lenne a fejemen, és nem is tűnik úgy; természetes hatást ad - mértékkel használva. Nagyon jó kis púder, talán az egyik legjobb, ami eddig nekem volt. Megkapja az öt csillagot, de szerintem mindenképpen kell hozzá egy jó alapozó, ha zsírosabb bőrünk van. Ja, és ecsettel sokkal könnyebb felvinni - és jobb is. Pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 1.

egyedszilvi

2014. szeptember 21.

Használom,szeretem,egész nap tart.Ajánlom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Használom,szeretem,egész nap tart.Ajánlom .

danna113

2014. május 12.

Az ár-érték arányban magasan felül teljesít. Szépen mattít, nem természetellenes a hatása és majdnem egész nap kitart. Egyszerűen szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

zsofia93

2014. február 5.

Na ez egy szuper termék! Matt marad az arcom tőle egész nap, annyira jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

Na ez egy szuper termék! Matt marad az arcom tőle egész nap, annyira jó! :)

nurich

2013. június 9.

Az oriflame abszolút kedvenc terméke nálam! A bőrszínhez tökéletesen igazodó színe, állaga illetve az okozott hatás miatt. Természetes hatást kölcsönöz a bőrnek, viszont a picit vegyesebb vagy zsírosabb bőrnél megakadályozza a csillogást. Viszont a hozzá csomagolt szivaccsal nem lehet szépen felvinni, így én a nagyobb púderecsetet használom. Ami még nagyon pozitív, hogy nem fogy el olyan gyorsan, pedig minden nap használom. Ráadásul már vagy 5x leejtettem, és sem a tükör, sem benne a púder nem törött össze. Nálam ez is nagyon fontos szempont, hiszen esek kelek, és a táskámat is sokszor csak ledobom, elfeledve hogy benne életmentő kozmetikumok lapulnak :) Így én nem is használok mást, az árával is elégedett vagyok, főleg ha akciós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

vandino

2013. január 24.

Én normál bőrre ajánlanám, akiknek az van azoknak tökéletes! Abszolút táskabarát a tükör és a masszív csomagolás miatt. Erős a fedése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

zsenya

2012. december 15.

amióta megtaláltam nem használok más púdert, tényleg nagyon könnyű, szépen mattít és nem tömíti el a pórusokat. abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

kissbarbara1990

2012. december 1.

Imádom az illatát, a csomagolását, a tartósságát és azt is imádom hogy végre egy púder amitől tényleg reggeltől estig matt az arcbőröm. az 5. vagy 6. darabot fogyasztom éppen. Akciósan mindig betárazok belőle :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

lipstick

2012. július 1.

Nagy kedvencem ez a púder! Az alapozó csillogását, tökéletesen mattítja (kombinált a bőröm) és még van egy kis fedése is. Tartós, de a szivacsa sajnos használhatatlan, mivel egy használat után teleragad púderrel és becsomósodik, de ecsettel gyönyörűen fel lehet vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Serica

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.