Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők

FKingu

2016. május 16.

Én nem vagyok elájulva tőle, a barna van meg, de egy kicsit csillámos, és porol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

BlairBlair

2016. február 11.

A fekete+ezüst változat tulajdonosaként mondhaotm, hogy nagyon szeretem ezt a kis palettát, szépek a színek, pigmentáltak, és, ami extra jó pont, hogy tartós! :) Arról nem beszélve, hogy az a kis ábra életmentő, ha az ember nem akar gondolkodni vagy bizonytalan, hogy mit hova kenjen, LOL. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Nyufika

2015. július 16.

Szuper termék! A feketés-szürkés verzió van meg, és előszeretettel használom. Szép füstös sminket lehet vele készíteni, és azt vettem észre hogy nem csomósodik össze a szemhéjamon olyan hamar mint másik szemfestékeim. Jó vétel volt, nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

hermannzsuzsa88

2013. április 2.

Nagyon tartós. Nekem épp a képen látható barnás árnyalatú van meg. A világos színeket a szemhéjamra, a sötétet kontúrként vagy szemöldökre is szoktam használni. Egyszerűen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

timity

2013. március 10.

Nagyon minőségi termék, mert valóban tartós, és szép színekben kapható. Nekem az ezüstös/fekete van meg. Könnyen lehet vele akár nappali, akár feltűnőbb, bulis sminket készíteni. Szépen lehet eldolgozni, és végre egy trió, ami nem a szemhéjam redőiben köt ki a nap végére! Egyetlen hátránya van, hogy az applikátor pici, így nehéz "normálisan" fogni.. De utazáshoz, állandó női táska kelléknek tökéletes az egész kivitel(esetleg egy kis tükör mehetett volna a kis használati ábra helyére-de ez már csak szőrözés)! Én is csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Pindusz

2012. október 30.

Imádoooooooom! A fekete és a barna árnyalatok vannak meg. Egyszerűen annyira tartós, hogy nagyon. Bulizni voltunk, és a barátom lelocsolt vízzel, véletlenül az egész az arcomra ment. Nagyon megijedtem, gondoltam, most biztos jól nézhetek ki, teljesen elkenődött a sminkem. És csodák csodája, meg sem moccant az egész, ugyanolyan maradt, mint mikor elkészítettem, és semmilyen sminkfixáló nem volt az arcomon. Egyszerűen fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

boxa

2012. augusztus 6.

Az ezüstös árnyalat van meg és nagyon szeretem. Tök jó pofa hozzá a kis rajz hogy hogyan vidd fel. Tartósnak is bizonyult és szépen eltudtam a színeket dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Nocturama

2012. május 4.

A barna változat van meg nekem. Nagyon szeretem ezt a kis palettát, szépek a színek, pigmentáltak, tartósak. Sajnos én úgy tudom, hogy megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

kencéske

2012. április 15.

Imádom!Az ezüst/fekete van meg.Tartós,szép színek,jó csomagolás.Kezd elfogyni,úgyhogy remélem újra lehet majd rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 15.

Melinda

2012. április 2.

Én a barnás árnyalatot választottam és nagyon szépek, jól pigmentáltak a színei. Állaga miatt nagyon jól lehet vele dolgozni, szépen összemoshatóak a színek. A tartósságával sincs gond. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone