Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fényvédők

Magas, 50-es fényvédő faktorral ellátott napozókrém.

Monik

2013. december 22.

A világos bőröm a tengerparton 40 fokban megvédte a leégéstől, igaz lassan is barnultam, de ez érthető! Picit nehezen szívódik be, de tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

szabinika93

2013. június 18.

Én tavaly rendeltem,Nagyon jó illata van,csak nekem lassan szívódik be,de szerintem ezt leszámítva jó!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

ryaaaa

2012. november 21.

szeretem,mertrendesen ved, kenheto, es apol is a vedelem mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

szeretem,mertrendesen ved, kenheto, es apol is a vedelem mellett.

kissbarbara1990

2012. október 23.

Napallergiás vagyok. Elég sok fényvédőkrémet kipróbáltam már, ez az ami eddig a legtöbbet nyújtotta. Strandon órákon keresztül védett, nem jöttek ki az allergiás pöttyeim, nem tömítette el a pórusaimat és egyenletes lett a szerzett színem mindenhol. Nem ragad, könnyen kezelhető és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

noxibaba

2012. október 21.

Szerintem nagyon jó kis termék. Sajnos világos bőröm van, és gyorsan leégek. Minden tavasszal veszek egy ilyen tubussal, és ha csak sétálni, vagy vásárolni megyek ezzel kenem magam. Hosszú távon strandra, egész napra, amikor tűző napon van az ember, nem ajánlom. Ahhoz egy megbízhatóbb, gyógyszertári terméket ajánlok. De így is megéri ez a termék. Nem okozott allergiás reakciót, nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/

Zsírsav féle, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként, emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak a kozmetikumokban.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.