Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kollarszabina, Módosítva: 2011. november 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Illuma Flair komplexet tartalmazó alapozó egyenletes, természetes hatású tónust eredményez. Könnyű formulája fokozza a bőr komfortérzetét, hidratál és mattít. 15-ös fényvédő faktorral.

Kiszerelés: 30 ml

igob

2019. április 3.

Nem vált be.. híg, nem tartós, igazából tényleg inkább egy színezett hidratálónak nevezném én is, mint alapozónak. A híg állaga ellenére mintha szárítana is.. Más alapozókkal és arckrémekkel együtt valahogy elhasználom, de egyébként soha többet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

ami2015

2015. május 30.

Korábban használtam jó ideig, most már tudom, mitől jöttek pattanásaim: parabének... Nem is tudom, mi tetszett benne, mert fényes is volt, folyt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 30.

mariann25

2015. május 1.

Nagyon szeretem, alapból az oriflame-es alapozókra nem tudok rosszat mondani! Szépen fed, nem nehezíti el a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

egyedszilvi

2014. szeptember 21.

Használtam,veszek is újat belőle.Maximálisan meg voltam elégedve vele.
Nem fed annyira,mint a 6000-es alapozom volt,de árában nagyon jó,és a másik meg nem ér annyit,mint az ára.Szóval marad ő.És hosszú távra tervezek vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Használtam,veszek is újat belőle.Maximálisan meg voltam elégedve vele.

laracroft

2014. szeptember 20.

Át kell írnom az egész véleményemet. :(
Elsőre tetszett, nem zavart, hogy folyós, csak az érdekelt, hogy elég sötét színű legyen és ne fényesedjen tőle a bőröm. ezeket teljesítette is, aztán tegnap kint a természetes fényben észrevettem, hogy konkrétan narancssárga az arcom... :/
Vékony fedése ellenére keltett maszkos hatást, hát mit mondjak, épp hogy megkaptam és mehet is a kukába. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Át kell írnom az egész véleményemet. :(

simongela

2014. február 19.

Nem rég használom, de eddig nagyon bevált. A színét imádom, a porcelain árnyalatot, végre találtam egy olyan alapozót ami nem sárga. Szépen természetesen fed, és könnyű az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

drica

2013. november 24.

Nagyon nem vált be - sajnos. Nem fed, viszont tényleg nagyon híg. Reggel felkenem, estére tele vagyok apró pattanásokkal. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

yasmine1122

2013. november 21.

Sikerült egy nem megfelelő árnyalatot választanom a katalógusból, így nem sikerült megbarátkoznom ezzel az alapozóval. A katalógusban sötétebbnek tűnt, sajnos világos lett a bőrömhöz. Kicsit problémás a bőröm is, ezért a fedése sem az ami passzolna. Összességében 1-2x használtam és ennek alapján rosszat nem tudok róla mondani, mert nem okozott pattanást és nem zsírosított, nem szárított. De nem ő a nekem való...
Olive Beige árnyalatban eladó.. ha valakit érdekel ide írhat: diana.beki@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Adnilem

2013. május 27.

A véleményem vegyes róla. Kicsit meglepett, hogy a fedése elég gyenge. A természetes alapozókat szeretem, de nekem ez már egy kicsit túl híg volt. Egész sokáig tartott a tubus, amin csodálkoztam, mert mikor megláttam milyen kicsi, azt hittem hamar elfogy. Tetszik is meg, nem is, néha kevésnek éreztem. Nem vettem újra, de nem pontoznám le, mert összességében egész jó termék, de inkább színezett arcápoló, mint alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

Judiit

2013. május 20.

2013. május 20,
Kéééész .... mese nincs, megtaláltam :) Az összes nagynevű , márkás alapozóm elbújhat emellett az 1000 Ft-os kis csoda mellett. Vele ismertem meg az igazi babapofi érzést. Gyönyörű a fedése, egész nap az ember bőrén marad. Az árnyalat tökéletes. Joy napon ebben szédelegtem az összes vezető márka sminkese körül és bizony nem egy azon csodálkozott, hogy minek nekem egy jólfedő alapozó, mikor tökéletes! a bőröm. Ennél több nekem nem is kell.

Nem ér kuncogni, hogy az első hozzászólásom óta ennyire megváltozott a véleményem, vállalom .

2013. május 06.
Adok neki még egy csillagot és megveszem szerintem ismét :) Hogy miért ez a változás ? Teszteltem több napon át is ebben a melegben és egyszerűen nagyon jól teljesített . Több, mint 12 órán át volt rajtam. Átfényesedett ugyan, de még így is estére vállalható maradt a sminkem. Nem kopott le, nem tűnt el , csak átfényesedett. Bátran merem ajánlani mert ennyi pénzért nagyon, de nagyon megéri.

2013. május 2.
Nem akartam a legvilágosabb porcelán árnyalatot megrendelni, így a Fair nude lett belőle. A szín nyakon jól eldolgozva pont jó. Nagyon vizes, folyós állagú alapozó, ami száradásig eléggé fénylik az arcon, de később sem lesz teljesen matt. Egy lapos alapozó ecsettel tudom a legjobban felvinni, már-már belelapogatom a bőrbe . Fedése gyenge közepes, de építhető. Tartóssága : púderrel ( Studio artist loos powder) fixálva 7-8 órát bír ki rajtam átfényesedés nélkül. Nem szeretem az illatát, ami a jellegzetes oris, algás . Összességében ilyen olcsón nem olyan rossz alapozó, de biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

2013. május 20,

2013. május 06.

2013. május 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.