Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Fényvisszaverő részecskéinek és ultra finom textúrájának köszönhetően hibátlan, természetes hatású fedést nyújt. Nem tapad össze a finom vonalakban és ráncokban.

Kiszerelés: 8 g

Messy2214

2015. január 28.

Szerintem jó kis púder.Nem sokszor használom,de amikor igen teszi a dolgát. .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Szerintem jó kis púder.Nem sokszor használom,de amikor igen teszi a dolgát. .

danna113

2014. május 8.

Nagyon szerettem, kár, hogy kivonták a forgalomból. Szépen illeszkedett az arcbőrhöz, szép természetes hatást lehet vele elérni. A tartósságát átlagos/jó nak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

bambusz09

2014. március 1.

Medium árnyalatot vettem meg. Én sötétebbre számítottam, ennek ellenére mégis jól illeszkedik a bőrömhöz. Szépen mattít, mégsem kelt maszkhatást. Nekem nem porzik és jól tudom használni az applikátorát is, de jobban szeretem ecsettel felvinni. Viszonylag tartósnak mondanám, bár napközben egyszer meg kell igazítani. Nekem jól teljesít, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Bexxx

2014. január 30.

4* , nem túl tartós nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

4* , nem túl tartós nekem.

Habchók

2014. január 26.

Egy szerencsés véletlen folytán vettem meg ezt a púdert, ugyanis a kedvenc púderem akkor éppen nagyon drága volt, ehhez pedig leértékelten tudtam hozzájutni. Hát érdekes kis púder, annak ellenére, hogy a legsötétebb árnyalatot vettem meg nem olyan intenzív, ez pedig egyben egy pozitívuma is. Kompakt, könnyen használható, de mindenképpen igényel púderecsetet, mert a hozzá járó aplikátor semmit sem ér. Nem tömíti el a pórusokat és nem is szárít + nem fényesedik át nagyon még egy hosszú nap után se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

doee77

2013. április 18.

Én többedszerre rendelem újra, nekem bejött. A szemem alatt és a tavaszi 1-2 piros pötyire korrektort használok, utána Studio Artist-ot. Mivel naponta többször is használom, gyorsan fogy, így fontos az ár-érték arány (én ebben az árkategóriában magasan a legjobbnak tartom). Bőrproblémám sosem volt tőle,sőt, a színe természetes. Részemről remek! :) Sokáig matt felületet ad, nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Cipriana

2012. december 3.

A "light" árnyalat van a birtokomban és nagyon kedvelem. Valóban mattít és a kiszerelése is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

azepretaztszeretem

2012. július 21.

Kedveli a bőröm, de sajnos nem elég tartós nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

Kedveli a bőröm, de sajnos nem elég tartós nekem.

Honeyhair

2012. május 16.

Kőpúderben már vagy tizenöt éve megvan a bejáratott márkám, de úgy gondoltam, adok egy esélyt az Oriflame-nek is, annak ellenére, hogy az ilyen "kilengéseket" még mindig megbántam. De most nem! Jól eltalált az árnyalata, ideális az állaga, szép a fedése. Minden szempontból meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 16.

fruzbe

2012. április 18.

jól mattít csak viszket tőle az arcom.amúgy jól fed és jól fentmarad.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 18.

jól mattít csak viszket tőle az arcom.amúgy jól fed és jól fentmarad.:)

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.