Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagy.linalina, az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Kombinált

A krémes textúrájú ajakrúzs csillogás nélkül ragyog ajkain. Szaténos textúrája, természetes árnyalatai lágyan simulnak az ajak bőrére. Krémes állagának köszönhetően hidratálja az ajkakat. Különleges formája precíz felvitelt tesz lehetővé.

Kiszerelés: 4 g

snowyfairy

2015. március 26.

Nagyon jó ez a rúzs. Szeretem, hogy tartós és nem kenődik el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Nagyon jó ez a rúzs. Szeretem, hogy tartós és nem kenődik el.

fairynorah

2014. április 9.

*Nude suede, pink nude*
Mindkét árnyalat nagyon természetes,hordható szín (többek közt ezért is rendeltem meg őket). Az állaguk picit keményebb a megszokottnál. Megfelelő előkészítéssel pedig kifejezetten tartósnak is bizonyultak rajtam :)) Szeretem őket (főleg a pink nude-ot :P )
FIGYELEM! Utoljára a kövi katalógusban lesz elérhető!(ápr.15-től)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

*Nude suede, pink nude*
FIGYELEM! Utoljára a kövi katalógusban lesz elérhető!(ápr.15-től)

Orsyna

2013. szeptember 14.

mintát rendeltem a morrocan pink nagyon tetszik!Olyan fuksziás pinkes hideg szín passzol hozzám szerintem és a páromnak is tetszik. igazi őszi és téli árnyalat.Megfogom rendelni.Szerintem nagyon jó állaga van. a nude pink is megvan még azt is szeretem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

nagy.linalina

2013. augusztus 16.

Nekem a kedvenc rúzsom, két halványabb árnyalata van meg, számomra ez a tökéletes rúzs, annyira krémes állaga van, hogy nem használok pluszba ajakírt rá még télen sem. Persze olyan tartós nincs mint egy ajakfilc, de ez az átlag rúzsokra is igaz.A színei pedig természetesek amik az arcbőr színéhez jól passzolnak.

új: Még mindig szeretem de egy csillagot le kell vonjak, mert az illatán rontottak. A legelső rendelésnél még finom gyümölcsös volt, de most már régies gyümölcsös illata és íze van, ha értitek mire gondolok.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Judiit

2013. május 3.

Eddig kimaradt ez a rúzs az életemből, de ma pótoltam . Moroccan pink árnyalat lett katalógus alapján . Kicsit sötétebb, mint vártam, de nagyon nem rossz. Imádom, hogy majdnem matt , pici csillámokat én is látok. Kicsit keményebb az állaga , mint amit eddig használtam a cég rúzsaiból. Könnyen kenhető. Az illata isteni barackos talán...., az íze detto. :) Tartósságával sincs gondom. Viszont a csomagolása lehetne kicsit dizájnosabb, de ezért nem vonok le pontot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 3.

CocoSunrise

2012. november 10.

Nagyon meglepett ez a rúzs. A Moroccan Pink árnyalat van meg, átlagos áron van, átlagos kis termékre számítottam....DE nagyon szépen mutat és tényleg tartós, tartósabb az átlagnál. Nem szárít, szép fényes. Lehet beszerzek egy másik árnyalatot is ebből a Studio Artist családból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Nessy

2012. május 23.

Első körben cáfolnám hogy csillogás nélkül ragyog. Talán még apró csillámok is vannak benne, ami engem nem zavar, de nem szeretem az ilyen paradox reklámszövegeket. Egy sötétebb árnyalatot rendeltem, mert nincs igazából sötét rúzsom (Dark Berry, talán). Tényleg természetes a hatás, és szépen idomul a szám színéhez, ami nekem elég élénk piros. Nem szárít, kellemes viselni, de nem túl zsíros, és nincs egy korty víz ivása után az egész a pohár szélén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).