Oriflame

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: znababy, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

"A monszun esőcseppjei között homályosan szűrődnek át a déli nap sugarai, tőlük szinte észrevehetetlen a part. A tonkabab sötét felületén csillognak az intenzív vízsugár részecskéi. A tonkababot átjáró melegség még intenzívebbé teszi az illatát a párás levegőben, bársonyos ragyogásba burkolva a növényt. Egy csodálatos pillanat, tökéletes harmónia, a fűszeres frissesség káprázatos aurája. Az üveg eleganciája kifejezi a természet egyszerűségét és szépségét. Az illat a tonkabab üde, vizes jegyeit tükrözi, amelyet tökéletesen megőriz a Sublime CO2 Technológia. Egy varázslatos, vonzó és érzéki eszencia."

Ár: 7000 Ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: galagonyanya
Állapot: keveset használt, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

pixie

2020. október 6.

Nagyon kíváncsi voltam erre a parfümre, hiszen kb ódákat zengett róla itt mindenki :) ehhez képest kis csalódás volt, mikor a kapott illatmintát megszagoltam, kipróbáltam, számomra egy az egyben az Avon Far away parfümje. Ami nem rossz, használtam is anno, de egy idő után sok lett az édes, vaníliás illat (pedig imádom). Szóval nem váltotta be nálam a hozzá fűzött reményeket, mindenesetre kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

henicatt

2020. szeptember 24.

Katalógusillatok közül a legjobbak között van. Valóban lineáris - de rendkívül tartós illat.
4 évszakosnak érzem. Az üvegem félig van - és mivel most látom, hogy a katalógusban utoljára lesz, így be fogok belőle tárazni.
The scent absolute-al rétegeltem ma, és csodafinom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

The scent absolute-al rétegeltem ma, és csodafinom! :)

Bigris

2020. szeptember 16.

Én még egy kis szantált tettem volna bele. :-) Bár mostanában nincs olyan parfi, amibe ne tennék (még) szantált. Nekem olyan befejezetlen, félkész ez az illat. Valami hiányzik belőle. Felkenem/felfújom és ugyanolyan órákig. Nem változik, gyakorlatilag nincs leszáradása. És persze hiányzik belőle egy jó adag szantál. :-) :-) :-)
Amúgy szeretem a tonkát,de ezt az illatot nem nekem gyártották. Hiába próbálom megszeretni. Mivel nem tetszik, természetesen tartós rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Lune78

2020. szeptember 3.

Mintában jutottam eddig hozzá. Nos, egy kenés még oké, nagyon tetszett az illata, de a második kenés után már émelyítő, sok, egyszerűen túl erős. Annyira tartós, hogy levakarhatatlan kategória, legalábbis rajtam. Még próbálkozom vele, mert egyébként tetszene. Nem rossz illat, de eléggé túl van árazva és nem olyna különleges, mint vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

KisTigris

2020. július 20.

Túlárazott. Szeretem ezt az illatot, jól is áll. Különleges és meleg. DE 3-4 óra után elillan a bőrömről. Este bekenem a mintával a csuklóm (nem dörzsölöm össze) és 5-6 óra alvás után semmi nem marad. :( Ezután nappal is használtam és 3-4 óra után eltűnik az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Hoagirl

2020. április 9.

Nagyon megtetszett a katalógusban a papíron az illata, de egy katalógus parfümért szerintem a 6999 Ft-os akciós ár is sok ahhoz, hogy csak úgy vaktában megrendeljem, úgyhogy először inkább kértem belőle egy illatmintát. Hát azt kell hogy mondjam, hogy én biztosan rosszul vagyok bekötve, mert ez nekem egy az egyben a nagybetűs NYÁR illata. Naptej, napfény, vízpart. Sok nyári parfümöm van, nagy világmárkáktól is és persze kisebbektől is (Sun di Gioia, Guarlein Terracotta, Laguna, Monoi de Tahiti, de az egyik kedvencem az Avontól a Tahitian Holiday, kb. kincsként őrzöm, már nem kapható sajnos) de ez az Oriflame illat most nagyon betalált. Hozzáteszem három kolléganőm is kipróbálta és mindannyiunkon más illata volt, rajtam volt a legerőteljesebb, nagyon tonkababos, napfényes. A többieken sokkal lágyabb volt, inkább nagyon kellemes tisztaságillatnak tűnt. Csodálkoztunk is nagyon. Ezek szerint ennyire más a bőrünk kémiája, nagyon különbözően reagált erre a parfümre. Tartós illat, de meglehetősen bőrközeli, nem túl nagy a hatósugara. Nem tudok jobb jellemzőt mondani rá; mosolygós napocska. És igen; kell nekem a teljes kiszerelés is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

i.napcsi

2020. február 18.

Egy biztos brutálisan tartós az illata,ez még a drága parfümök között is egyre ritkább!Az illata kellemes meleg viszont az összhatása kissé uncsi,enyhén fűszeres,meleg.vaniliás hatás de semmi plusz,aki szereti az ilyen tipusú illatot az nyugodtan vegye meg mert tényleg megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 18.

Jule

2019. szeptember 21.

Kezdeném azzal, hogy nem vagyok katalógus-parfüm rajongó. Nem a minőség miatt, egyszerűen azért, mert teljesen egy kaptafára készülnek, és ez a vonal nem az én illatvilágom.
Egy kivétel van ez alól, illetve már kettő. :)
Ez az illat határozottan jól, mi több remekül sikerült! Nagyon finom fás édesség, enyhén fűszeres, némi fahéjas beütéssel, igazi őszi-téli, cseppet sem tucat-illat! Nekem kifejezetten női illat, de tényleg van benne egy finom kis fanyarság, füstösség. Talán pont ettől olyan jó!
Itt az ősz, nyakunkon a tél, örülök hogy rátaláltam... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Egy kivétel van ez alól, illetve már kettő. :)
Itt az ősz, nyakunkon a tél, örülök hogy rátaláltam... :)

Kusika

2019. szeptember 18.

Meglepetés volt ez a parfüm a számomra mivel akciós volt megrendeltem kicsit tartottam attól,hogy a vanília dominál benne mert akkor felejtős,
de szerencsére nem.Meleg,balzsamos lágy,nyitány után,egy fás,tonka babos illat alakul ki rajtam enyhe fekete ribizlis beütéssel.
Nem mondanám,hogy unisex inkább nőies.
1-2 fújás elegendő belőle így viselhető napközben irodában is,inkább őszi időszakban fogom használni.
Csomagolás nagyon ízléses letisztult.
Szerintem egyik legjobban sikerült Oris illat jelenleg ha nem a legjobb azok közül amik most kaphatóak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nem mondanám,hogy unisex inkább nőies.
Csomagolás nagyon ízléses letisztult.

pearldiver66

2019. szeptember 11.

Nem igazán ismertem ezt a típusú illatot,a gyűjteményemben nincs is. De annyira dicsérik,hogy gondoltam most ,hogy akciós, kipróbállom. Hát nagyon kellemes csalódás ért. Mert bizony, nagyon finom illat,és megvan benne az a bizonyos"csavar" és még tartós is!!!!! Nagyon megtetszett!!!! Egyszerűen elragadó a viselojènek. Most keresgélni fogok a hasonlói után..... Csak ajánlani tudom,mert akciósan teljesen megfizethető. Az üvegje is csodaszép! Ízléses és kifinomult! Ebből tényleg érdemes venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.