Oriflame

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: znababy, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

"A monszun esőcseppjei között homályosan szűrődnek át a déli nap sugarai, tőlük szinte észrevehetetlen a part. A tonkabab sötét felületén csillognak az intenzív vízsugár részecskéi. A tonkababot átjáró melegség még intenzívebbé teszi az illatát a párás levegőben, bársonyos ragyogásba burkolva a növényt. Egy csodálatos pillanat, tökéletes harmónia, a fűszeres frissesség káprázatos aurája. Az üveg eleganciája kifejezi a természet egyszerűségét és szépségét. Az illat a tonkabab üde, vizes jegyeit tükrözi, amelyet tökéletesen megőriz a Sublime CO2 Technológia. Egy varázslatos, vonzó és érzéki eszencia."

Ár: 1500 , Eladó: SandorMolnar
Állapot: 1x fújt. 10ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Bármilyen megoldás. KP, foxpost
 Keresem: Oriflame Sublime Nature Tonka Bean Parfüm
Ár: Megegyjezés szerint , Eladó: Ginatural
Állapot: Maradékocska, fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Jule

2019. szeptember 21.

Kezdeném azzal, hogy nem vagyok katalógus-parfüm rajongó. Nem a minőség miatt, egyszerűen azért, mert teljesen egy kaptafára készülnek, és ez a vonal nem az én illatvilágom.
Egy kivétel van ez alól, illetve már kettő. :)
Ez az illat határozottan jól, mi több remekül sikerült! Nagyon finom fás édesség, enyhén fűszeres, némi fahéjas beütéssel, igazi őszi-téli, cseppet sem tucat-illat! Nekem kifejezetten női illat, de tényleg van benne egy finom kis fanyarság, füstösség. Talán pont ettől olyan jó!
Itt az ősz, nyakunkon a tél, örülök hogy rátaláltam... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Egy kivétel van ez alól, illetve már kettő. :)
Itt az ősz, nyakunkon a tél, örülök hogy rátaláltam... :)

Kusika

2019. szeptember 18.

Meglepetés volt ez a parfüm a számomra mivel akciós volt megrendeltem kicsit tartottam attól,hogy a vanília dominál benne mert akkor felejtős,
de szerencsére nem.Meleg,balzsamos lágy,nyitány után,egy fás,tonka babos illat alakul ki rajtam enyhe fekete ribizlis beütéssel.
Nem mondanám,hogy unisex inkább nőies.
1-2 fújás elegendő belőle így viselhető napközben irodában is,inkább őszi időszakban fogom használni.
Csomagolás nagyon ízléses letisztult.
Szerintem egyik legjobban sikerült Oris illat jelenleg ha nem a legjobb azok közül amik most kaphatóak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nem mondanám,hogy unisex inkább nőies.
Csomagolás nagyon ízléses letisztult.

pearldiver66

2019. szeptember 11.

Nem igazán ismertem ezt a típusú illatot,a gyűjteményemben nincs is. De annyira dicsérik,hogy gondoltam most ,hogy akciós, kipróbállom. Hát nagyon kellemes csalódás ért. Mert bizony, nagyon finom illat,és megvan benne az a bizonyos"csavar" és még tartós is!!!!! Nagyon megtetszett!!!! Egyszerűen elragadó a viselojènek. Most keresgélni fogok a hasonlói után..... Csak ajánlani tudom,mert akciósan teljesen megfizethető. Az üvegje is csodaszép! Ízléses és kifinomult! Ebből tényleg érdemes venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

neska

2019. június 22.

Egy "igazi" parfüm az Oriflame-től! Az ára is borsos de cserébe egy nagyon kellemes édes parfümöt kapunk. Tartós, finom, minőségi illat egy elegáns üvegben. Nekem nem igazán uniszex, inkább a női vonalat erősíti. Szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

Yeticica

2019. május 15.

Az a franya borkemia! Sok kovet megmozgattam, mire sikerult normalis aron hozzajutnom egy bontatlan peldanyhoz. Szinte eksztazisban bontottam ki. Es. Bumm es paff. Padlo.
Rajtam full pasi-illat. Vegulis uniszex.
Persze Anyukamon, akitol kaptam, csodas. Boldog nevnapot nekem! 😂😅
Igy jartal Yeticica.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Rajtam full pasi-illat. Vegulis uniszex.
Persze Anyukamon, akitol kaptam, csodas. Boldog nevnapot nekem! 😂😅
Igy jartal Yeticica.

tillizus

2019. május 4.

Uniszex illatnak egyáltalán nem mondanám, nagyon édes nőies, tartossága kb 3 óra rajtam. Hatósugara is van. Rajtam nagyon kevés oriflames illat tartós, de ő az. Szerintem kicsit az opium black re hasonlít. Aki szereti az édes illatokat,tetszeni fog neki, az édessége mellett van benne egy elegáns plusz csavar. Az üvege is gyönyörű nem pattogott le semmi rola. En bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

Bambusz92

2019. április 27.

Megrendeltem akciósan mert megjelenése óta vágytam rá. Nekem abszolút telitalálat. Nagyon finom édes kicsit maszkulin illat. 3 fújás után a buszon szoktam gondolkodni vajon ha én így érzem lehet az egész busz érzi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Plenda

2019. április 25.

Ajánlás alapján láttam meg ezt a parfümöt,és itt sikerült beszereznem. Meglepődtem Oriflame milyen szuper parfümöt adott ki! Illata csodás édes és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

LPE

2019. április 19.

Katalógusban akadtam rá az illatosított oldalra, és nagyon tetszett, többször visszatértem hozzá. Természetesen megrendeltem, most akciós áron kaptam meg, és azóta fújom. Mondjuk nem sok ideje, mert mindez egy napja történt... 😂 Az az igazság, hogy nem kutatom nagyon az illatok összetevőit, de úgy tűnik, hogy a tonka bab bejön. Most neki is látok más tonkás illatokat keresni...
Érdekes ez az illat, mert mikor fújom, elég erős, majd kb.semmit nem érzek, de mindazok akik a társaságomban vannak érzik rendesen. 😂 ♥️ Nyilván az imádott Shalimart és Cavalli Essenzat nem tudja überelni, de nem is az a cél... Jó kis illat ez. ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

Emli70

2019. március 28.

Sikerült egy üveges Tonka Bean parfümöt vásárolnom, és csak ámulok. Nem tévedés, kérem szépen a hír igaz. Ez a parfüm bizony sok niche illatot magasan leköröz.
Kellemes, finom, édes és abszolút nem gyenge illatfelhőt von körénk. Nincs túl bonyolítva, elejétől végéig kellemes. Tartósságát még tesztelem. Ha nem tudnám, hogy melyik márka, komolyan valami drága, exkluzív ház alkotására gondolnék. Le a kalappal, ez tényleg csuda jó, szerintem nagyon megéri a teljes árát is, de persze érdemes akcióra hajtani.
Aki nem hiszi, nyugodtan járjon utána. Még szép hogy 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 28.

Aki nem hiszi, nyugodtan járjon utána. Még szép hogy 5 csillag.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.