Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arabell, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Hatékony, magas faktorszámú napozókrém érzékeny bőrre. Bőrpuhító és hidratáló összetevőket tartalmaz. Gyorsan felszívódó textúrája vízálló.

elfmercina

2019. augusztus 2.

Teljesen elégedett vagyok vele. Amilyen kis tubus, mégsem fogyott el 7 napos nyaralás alatt sem 2 fő használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

meseke

2018. szeptember 14.

Végre egy fényvédő, ami nem túl drága, nem hagy fehér réteget, és még az inci-je is aránylag szép. Nekem bejött, biztos újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Juolah

2018. május 16.

Tökéletes! Ár- érték arányban szerintem verhetetlen. Évek óta használja család nyáron. Könnyen kenhető, tökéletesen beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

nius

2015. május 14.

Nagyon szuper. Én csak arcra használom, arra viszont tökéletes.
Nagyon hamar beszívódik, finom az illata. Nagyon pöttyetnyi kell csak az egész arcra, ugyanis eléggé "dús", tömény krém. Az elején iszonyúan fénylik a bőr utána, de ez 1-2 percen belül elmúlik. Nagyon szép, egészséges fényű bőrt hagy maga után, egyáltalán nem zsíros kinézetű/ vagy érzetű. Mindenképp várni kell kb. 5 percet, mielőtt sminkelünk rá, mivel ha nem szívódik be teljesen, akkor kukacosodásra hajlamos (nálam ez BB volt.) Viszont ha krém főlé tesszük, arra mehet azonnal (többféle krémmel is tesztelve, mindegyikkel együttműködött :D)
Szerencsére egyáltalán nem komedoképző, nem piros, pöttyös, dudoros, pattanásos, mitesszeres etc. tőle a bőr. Nekem a kissé zsíros, de vízhiányos és fehérkomedós bőrömön nagyon bevált.
A mennyisége meg, így, hogy csak arcra kenegetem, egy fél életre elég lesz. Előbb jár le a szavatossága, mint hogy elkenném :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Nagyon szuper. Én csak arcra használom, arra viszont tökéletes.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.