Oriflame

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pacsalia, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

Illatjegyek: pitaja, gyöngyvirág, pézsma

Ár: 2500 ft , Eladó: keralexa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

Oblonszky

2021. február 16.

Nagy Garden szerető vagyok. A Lovely Garden kibocsátása óta állandó társam. Kíváncsi voltam hát erre a kis aranyosra is. Véleményetek alapján egy fokkal tompább, szappanosabb, mamisabb , púderesebb illatra számítottam és talán úgy jobban is tetszene. De azért így sem rossz. Az én bőrömön kifejezetten piros gyümölcsös, picit karcos, éles. Ez volna a pitaja? Az illatjegyek egyensúlyban vannak, tartóssága kb annyi, amit már megszokhattunk a másik két testvértől. Nem egyedi illat. Tavaszi, napsütéses, mosolygós időhöz, világos öltözékhez illik de nyáron is felüdítő lehet szerintem. Nem annyira finomra hangolt mint a Lovely Garden viszont nem is oly erőtlen, mint a My Little Garden ( amit azért nagyon szeretek, de locsolva is csak felfújástól számított nulla percig tart ). Örömmel fogom elhasználni de azt hiszem nem újravevős kategória számomra, még akciósan sem. 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

skin

2019. május 7.

Komfortillatnak mondanám erősebb gyöngyvirágos túlsúllyal. Lehet ,hogy ez rosszabbul hangzik mint a hatása. Azt kell mondjam nem rossz,de nem tiniknek való illat.
Aki szereti a régi szekrények mélyén lapuló szappanok nosztalgikus illatát az nem fog csalódni. Őszintén van nagyon sok túlárazott parfümnek nevezett förmedvény amit ez kenterbe ver. Szappanos tisztaságillat és nem az olcsóbbik fajtából. Ha szereted a gyöngyvirágos illatokat bátran bevállalhatod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 7.

spavanilly

2019. április 6.

Illata számomra az Escada limitált nyári illatai közül idézi valamelyiket. Ugyanaz a lineáris gyümölcs vonal. Szóval nincs túlbonyolítva...
Eredeti árát szerintem kicsit túlgondolták, akciósan esetleg megér egy próbát, ha nincs hasonló típusú illatod.
Közepes tartósságú, de bátran újrafújkálható, mert nincs benne semmi olyan illatkomponens, amit túl lehetne tolni.
Szerintem ezzel meg is fogalmaztam a lényeget.
/Viszont megjegyzem, hogy sokkal jobbra sikeredett, mint a Shine./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Szerintem ezzel meg is fogalmaztam a lényeget.
/Viszont megjegyzem, hogy sokkal jobbra sikeredett, mint a Shine./

gyeniko

Korcsoport: >54
2019. április 2.

Messze nem olyan jo es tartos ,mint legnagyobb testvere a Lovely Garden!! Kis edes lotyike

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol