Oriflame

Ár:   1999-3499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2012. május 10.

Ár:   1999-3499 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mirabylia

2019. július 3.

Az állaga és a flakon miatt kifejezetten szeretem. Az illata kevésbé favorit, de felkenve nem erős nekem. Nem tökéletes, de könnyű hurcolni, így sokáig a táskámban lapult. Az utolsó tubust nemrég bontottam fel, még használom. Ugyanolyan a bőrömnek, mint az első percben, de más termékek már jobban beváltak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Vizililiom

2017. április 7.

Szerettem, mert könnyen beszívódott a bőrömbe, nem maradt utána zsíros, sőt szépen mattította. A kiszerelése miatt vonok le egy pontot, mert az katasztrófa. Kb. a felénél tarthattam, amikor kezdett összeesni a tubus, és egyre nehezebb volt belőle kinyerni a krémet. A legvégén kettévágtam, és még 4-5 napra elegendő termék volt benne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

almarek

2015. augusztus 12.

Nagyon könnyen felszívódik, közepesen hidratál is. Géles, vizes az állaga. A csomagolását szeretem, szerintem praktikus. Én az illatával nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

niki33

2015. augusztus 2.

Ő az első szérumom, nagyon jó akcióban vettem, és gondoltam, a vízhiányos bőrömnek jót fog tenni.
Hetente egyszer használom az arcradír + arcmaszk páros után, és eddig meg vagyok vele elégedve.
Puha lesz a bőröm, hamar felszívódik.Tetszik a könnyű állaga. Az illata nem tolakodó számomra.
Lehet, hogy újravevős, bár nagyon kacsintgatok az Ecollagen éjszakai szérumja felé...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

0bikbik0

2015. július 15.

Én sem néztem az összetevőket, mielőtt megvettem volna... Elhasználtam egy teljes tubussal, és megszerettem. Vizesnek ható (géles ?), nem zsíros, könnyen beszívódó szérum. Kúraszerűen alkalmaztam, éjszakai hidratáló előtt. Puha, rugalmas lett tőle a kombinált bőröm. Vízhiányra használható, nekem arra bevált. Csak azok a borzasztó összetevők ne lennének, emiatt minusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

kalmaniki

2015. április 16.

Akciósan vettem, ezért nem bántam meg. Könnyed, gélállagú, így gyorsan beszívódik. Az illata nem zavaró számomra. Nem hidratál valami jól, szükségem van még utána arckrém használatára is. Hatását tekintve egy közepest érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

molnar.dia

2015. április 5.

Hamar beszívódó gél állagú szérum. Zsíros bőrre kiválóan megfelel, de hidegebb időben kell fölé a hidratáló krém. Nekem szépen kisimítja a bőröm, és nem irritálja, ami az én hiperérzékeny bőrömnél nagy szó :) Meg vagyok elégedve, de azért nem estem hanyatt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

Fenolia

2013. november 11.

Könnyen kenhető, hamar beszívódó szérum. Hidratáló hatása nagyon kevés és nekem néha viszketett az arcom tőle. Igazándiból nem nagyon vettem észre semmilyen hatását. Az illata engem nem zavart, nem sokáig lehet érezni. Összességében egy gyenge közepes szérum, szárazabb bőrre nem a legmegfelelőbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

Monik

2013. november 4.

Szörnyű illata van és az állaga sem valami jó a bőrre kenve. Én nem éreztem semmi hatást, többet biztosan nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

manóó

2013. június 6.

nagyon jó kis szérum nagyon szép sima lesz a bőröm utána a szaga nem vlami kellemes de mivel használ ez nem olyan fontos:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 6.

Antioxidánsok: Malachite Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.