Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

A szappan egyik oldala masszírozza és stimulálja, a másik oldala radírozza és simábbá teszi a bőrt. Nyugtató hatású vizes-virágos illata van.

lakeresztes

2020. június 16.

Nagyon jellegzetes illata van, igazi Spa élményt nyújt, a masszírozó oldala pedig hab a tortán! Most rendeltem harmadik alkalommal, ha akcióban van mindig beszerzek pár darabot belőle, mert ebből sosem elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

spavanilly

2019. január 20.

Van úgy, hogy besokallok az édes- krémes illatoktól/ termékektől, ilyenkor jön el a "Swedish spa" szappanok ideje.
Akciós áron rendeltem meg, illatminta- csekkolás nélkül, bízva abban, hogy nem lesz túl pasis illata...
Nagyon szép a csomagolása, nem csak egyszerű fólia, hanem papírdoboz+benne a becsomagolt szappan.
Ez az igényes megjelenésű forma számomra nagyon szimpatikus megoldás.
Használatakor már tudtam, hogy (ismét) jó döntést hoztam.
Tiszta, nem tolakodó illatú nagyon jól kézre álló, szappan, sok apró szemcsével- remekül radíroz...és cukik a masszírozó lábacskái is.
Biztos, hogy újra veszem!

A "Swedish spa" szappan hiánypótló a "katalógusos" kozmetikum- piacon.
Luxus érzet, megfizethető áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Ez az igényes megjelenésű forma számomra nagyon szimpatikus megoldás.
Használatakor már tudtam, hogy (ismét) jó döntést hoztam.
Biztos, hogy újra veszem!

A "Swedish spa" szappan hiánypótló a "katalógusos" kozmetikum- piacon.
Luxus érzet, megfizethető áron.

zsalexa

2018. szeptember 8.

Még tesztelés alatt áll, ezért a 4 csillag. :) Karra, hátra és lábra használom, úgy tűnik, eddig eredményesen. Nagyon finom radírozószemcsék vannak benne, szinte alig érezni, de a bőr sokkal puhább lesz tőle. Remélem beválik hosszabb távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.