Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolás

A testradír formulájában sókristályokkal és a mandulahéj-őrleménnyel radírozza a bőrt.

Ár: 1500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

fioretta

2020. szeptember 4.

Meglepően jó termék az Oriflame-től! Az illata enyhe de különleges. Jól radíroz és tisztít, ugyanakkor krémes és lágy. A szemcsék viszonylag nagyok, de mégsem tűnik durvának, kíméletes és könnyű leöblíteni. Nem szárít, nem okoz irritációt, épp ellenkezőleg, hidratáló hatású, puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

veci

2020. június 16.

Nagyon szerettem a régi Swedish Spa testradírt, és habár annak még mindig jobban tetszik az illata (szeretem a fűszeres illatokat), ez is ugyanolyan jól teljesít. Nagy sószemcsék vannak benne, érezni a hidratáló olajréteget használat után, így a testápolózás elhagyható. Az illata könnyed, természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

erdspetra

2020. február 25.

Csatlakozom az elottem szolokhoz engem is megfogott a termekcsalad.
Tokeletesen Tisztit es apol. A testvajat szoktam utana hasznalni ,igy megpuhabb lesz a borom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Csatlakozom az elottem szolokhoz engem is megfogott a termekcsalad.

Kmerci

2019. április 12.

Annyira vártam, hogy kipróbáljam mert volt egy kedvenc testradírom az Oriflameből, de sajnos az megszűnt és reménykedtem benne lesz ez is annyira jó mint a másik. Kipróbáltam, nagyon örültem, hogy finom illata van jól radíroz és ugyan olyan testapolós hatása van ami mellett nem kell használnom krémet fürdés után. Aztán felkeltem reggel és a combjaim és karjaim teljesen kipattogzott. :(( próbálkozom vele megint hátha csak 1x eset volt ez..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Hiuz

2019. március 10.

Az egész termékcsalád eddig csak pozitív élményekkel gazdagított, ez a radír egy régi (még meskás) kedvenc radíromat idézi, sóval és mandulaőrleménnyel radíroz, tenger illattal, és picit olajos marad utána a bőröd - én konkrétan mindig ezt keresem egy radírban, mert sok esetben utána csak húzódik a bőr. Itt nem, szépen radíroz, majd befed egy lágy olajos, tenger-tisztaság réteggel. Nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

spavanilly

2019. február 5.

Számomra nagyon harmonikus az új Swedish Spa család illata és imádom a bőrradírokat, így kellett tennem vele egy próbát.
A terméket egy fólia is védi a kupakon kívül, ez külön öröm, mert ezt az " apróságot" nagyon sok kozmetikumnál lespórolják...
200 ml halványdrapp színű radírt kapunk a pénzünkért, csodás illattal!
A bőrradír kissé olajos, így használat közben ápol is. A sószemcsék hamar elolvadnak, a megmaradó pici héjdarabkák könnyen lemoshatók.
Maga a termék inkább a gyengéd radír kategóriát képviseli, ennek ellenére finom, puha bőrt eredményez a használata.
Igazi kényeztetés testnek és léleknek egyaránt!
Csak ajánlani tudom!
/ Biztos, hogy újraveszem majd.../

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

200 ml halványdrapp színű radírt kapunk a pénzünkért, csodás illattal!
Igazi kényeztetés testnek és léleknek egyaránt!
Csak ajánlani tudom!
/ Biztos, hogy újraveszem majd.../

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.