Oriflame

Ár:   649 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Julus92

2019. augusztus 10.

Tudom, hogy vannak ennél sokkal jobb minőségű szappanok is, ennek ellenére még mindig használom néha, ha Anyától kapok ajándékba. Erős az illata, és tudom, hogy ez parfümök érdeme, mégis tetszik. :) A szemcséket is szeretem benne, Szappanok terén még lehetnék sokkal tudatosabb. De majd egyszer...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

jane79

2019. május 10.

Jó kis szappan, többször is újravettem már, hiába valóban nagyobb mint a többi szappan, túlárazott valóban, akcióban viszont teljesen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

bubilany

2017. november 22.

Klassz kis szappan de az árát nagyon sokallom!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Klassz kis szappan de az árát nagyon sokallom!!

fdorottya

2017. november 6.

Nagyon drága szerintem is. Túlárazott termék, és nem nyújt semmit ezért az árért. Az én bőrömet nagyon szárította. Elhasználtam kézmosó szappannak, de úgy is nagyon szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Kriszti92

2017. november 6.

Jó kis szappan,de az ára szappanhoz képest túlzás,mint ahogy azt előttem lévő is leírta :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Yubiri

2016. november 5.

Én is szeretem ezt a szappant. Kellemes az illata ès nem is szárít.
Akcióban vettem parfümmel, hajápolóval, ajakbalzsammal, kézkrémmel együtt, így volt 2500 Ft. Ha akciós lesz, jó àron újravenném, de az eredeti àra nekem egy szappanèrt sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

Én is szeretem ezt a szappant. Kellemes az illata ès nem is szárít.

kalavirag

2016. november 4.

Jó kis termék, masziroz bár sajnálom hogy pár használat után elkopik a maszirozó része :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Csipetke

2016. március 10.

Nagyon jól habzik és olyan kellemes mikor használom.Az illata is szuper.Jó a fogása is nem csúszik ki a kezemből használat közben.Friss érzést ad.Simább lesz tőle a bőröm. Szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Runway

2015. július 18.

Szeretem ezt a szappant, zuhanyzás közben szoktam finoman átmasszírozni vele a testemet. Nagyon jól habzik, és nem szárítja a bőrömet, amiért külön pontot érdemel. Az illata is nagyon különleges, bár engem inkább egy friss és üde wellness szalon illatára, mintsem citrusra, vagy virágra emlékeztet. Elég tartós, nekem egy darab hónapokig is kitart, bár nem használom minden nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

JudithBeauty

2015. július 14.

Nekem nagyon bevált ez a masszírozó szappan. A kiálló gömbök felfrissítenek, simább lesz tőle a bőr. Az illata inkább tengeri, és nem citrusos vagy virágos. Jól habzik, nem szárít, én a narancsbőr elleni krémzselé használata előtt mindig átradírozom vele a bőrt. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Színezék. Barnás sárga.