Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kékáfonya, Módosítva: 2012. november 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Hidratálja a száraz, érdes kézbőrt. Tápláló kézkrém édesmandula olajjal a száraz bőr azonnali puhítására, eredeti selymességének helyreállítására. Alkalmazza naponta többször.

niki33

2015. április 17.

Nem írom le a márkáját, de kaptam egy nagyon drága kézkrémet, ami "cserébe" teljesen kiszárította a kezeimet, mintha elvonta volna a nedvességet tőle.
A szó szerint csontszáraz kezeimbe lassan visszatér az élet hála ennek a kézkrémnek. Nagyon gyorsan beszívódik. Tényleg hatásos, naponta többször is használom. Akcióban megéri megvenni. Biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 17.

Damayanti

2015. február 5.

nekem nagyon bevált száraz bőrre, szeretem :) Igaz, az illatától több kellemes mandula aromát vártam elsőre ehelyett a kémiai glicerines szagtól, de ez már csak kukacoskodás, igaziból a krém remek, 5-ös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

bokorbogi93

2014. november 27.

A mézes kézkrém után rendeltem meg. A 150 ml változatot választottam és nem bántam meg. Nagyon régóta megvan. Főleg este használom lefekvés előtt, de ha igényli a bőröm akkor napközben is ehhez nyúlok. Azt tudni kell a kezeimről,hogy nagyon hamar kiszáradnak sajnos,de ez a termék szépen rendben tartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

stallone1946

2014. november 26.

Veri a legdrágább kézkrémeket, tökéletesen hidratál, mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Veri a legdrágább kézkrémeket, tökéletesen hidratál, mindig visszatérek ehhez.

Klaudia2022

2014. május 24.

Nagyon jó kézkrém, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

Nagyon jó kézkrém, csak ajánlani tudom. :)

asztromélia

2014. április 25.

Nagyon szeretem. Ha éppen nincs fellángolásom valami újdonságért, mindig ehhez térek vissza. Szépen beszívódik, hidratál rendesen és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

zdoreebaba

2014. április 17.

Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen csodálatos kézkrémem. Látatlanba, az illat ismerete nélkül választottam ezt a kézkrémet. Még azt sem tudtam, hogy édes mandula van benne, csak akkor, amikor már a kezemben tarthattam. 150 ml-es nagy kiszerelést választottam és tényleg nagyon király áron tudtam hozzájutni. Nem vagyon egy Oriflame párti, inkább Avonból szoktam vásárolni, viszont most már biztos, hogy az Oriflames termékeket is többet fogok kipróbálni ezek után.
Az illata egyszerűen fantasztikus: finom édes mandula illat. Bekenem a kezemet és meg tudnám enni! :) Gyorsan beszívódik, jól hidratál, nagy kiszerelés, így sokáig eltart, valamint nagyon jó áron hozzá lehet jutni. Biztos, hogy még fogok ilyenből rendelni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

vavyana

2014. február 9.

Finom az illata, gyorsan beszívódik, és jól hidratál. Nekem bevált a téli időszakban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Monik

2013. december 22.

Száraz kézre tökéletes és az illata is nagyon jó! Selymessé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Száraz kézre tökéletes és az illata is nagyon jó! Selymessé teszi a bőrt.

Panterkatze

2013. október 4.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve, egész olcsó, isteni illata van, és nagyon hamar beszívódik. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3