Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2012. november 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

A legendás Univerzális balzsam ajakbalzsam formájában! Gyengéd formulája méhviaszt, olíva- és kígyósziszolajat tartalmaz. Puhává teszi és védi az ajak bőrét.

Kiszerelés: 4  g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lileycat

2017. január 5.

Gyakorlatilag a tegelyes verzio tekerosbe toltve. Picit jobb az illata de semmi kulonos. Kozepesen hidartal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Kise

2016. október 15.

Mindent elárul a termékről, hogy körömmel szedtem ki a végét. Szép fényt is adott az ajkaknak, természetesen azon kívül, hogy jól hidratált. Csomagolása nagyon tetszetős, a kupakja ráhelyezés után stabilan kattan egyet, azaz táskabarát. Csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 15.

pomme

2016. március 11.

Átlagos kis ajakbalzsam egy kicsit szebb csomagolásban. Fura szaga van, de csak nagyon ritkán érzem. Ha olcsón jutnék hozzá, újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Dori1997

2015. április 20.

Vegyes érzelmek.. Inkább télen szoktam hétköznapra használni, mert szép csillogást ad az ajkaimnak és még táplál is.. De nem egy nagy hűhó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

horvath.evi0806

2014. november 2.

Nekem sajnos nagyon ki tud száradni a szám, könnyen kicserepesedik, főleg télen, és ez egyáltalán nem használt, inkább csak kiemelte a cserepes ajkaim, akkor volt jó csak ha aláhidratáltam, ami azért érdekes volt nekem, hogy egy hidratáló ajakbalzsam alá hidratálni kell. Lehet csak én vagyok így mert nagyon kiszárad a szám, de télen nem vált be. Nyáron tudtam használni rendesen, szép színe van, szép a csomagolása, nagyon jó az állaga, de az illata nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

cserryy

2014. július 16.

Nekem ez vált be eddig a legjobban az ajakápolók közül. Télen is elég nekem több hetente egyszer bekenni vele szám, és nincs száraz érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

galagonyanya

2014. március 14.

Borzalmas íze van, a hatása semmi különös, bár a formája jó, könnyű felvinni. Ennél jobbak is vannak, jobb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

MPetra

2014. február 1.

Semmi extra! Nagyon szép a csomagolása és pont. Ennél van sokkal jobb is ennyi pénzért! Nincs szine, az ize nekem borzalmas, mint valami nagyon olcsó ajakápolot kennék fel!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

wiwee

2013. december 9.

Már a 4. ilyen balzsamomat használom, mert a hideg őszi-téli napokon remekel a számon ! :)
Nyáron pedig ugyan úgy jó, hisz a nap is szárítja és égeti a szájat, akkor is áthúzom ezzel 2x és már semmi problémám nincs, árban pedig nagyon barátságos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Babuin

2013. december 2.

szerintem is pöpi kis balzsam, bár az íze nem jó, szagtalan...de tényleg nekem kifújja a szél a szám mindig, vagyis körülötte lesz mindig jó piros és arra nagyon jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.