Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danreka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

"A The ONE A-Z Cream Hydra SPF 30 a tökéletes megoldás a szép megjelenésű bőrért, mindennap. Egy dekorkozmetikum és egy arcápoló leghatékonyabb kombinációja, 10+ hatással, többek között egész napos hidratálással és többfunkciós védelemmel a levegő szennyeződéseivel szemben, valamint 30-as fényvédelemmel a káros napsugarakkal szemben. Egy lépés a frissebb, egészségesebb, boldogabb bőrért."

Ár: 1999 , Eladó: Jeanette88
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: NAGYESZTERGÁR, fizetés: előreutalással
reni24

2019. május 19.

Tesztelésre kaptam a terméket! Amit nagyon szépen köszönök.

A termék előtt nem igazán használtam Oriflames terméket. De ebbe a termékbe nem csalódtam, végre találtam egy olyan bb krémet ami nem okoz irritációt az arcbőrömön. Igaz hogy nincs magas fedése, de akinek nincs szüksége rá annak bátran ajánlom, hogy próbálja ki. A világos arcbőrömhöz a Fair árnyalatot rendeltem és tökéletesen passzol hozzá. Az pedig hogy 30-as fényvédő is van benne egy plusz pont nálam mivel így tavaszra is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Tesztelésre kaptam a terméket! Amit nagyon szépen köszönök.

jane79

2019. május 10.

Azonnal megrendeltem, ahogy megláttam, szerencsére nincsenek bőrhibáim, csakis a rozacea tüneteit próbálom enyhíteni. Szuper termék, nem csalódtam bár féltem, hogy szárítani fog, mert a BB krémjük sajnos szárított. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

dorinakemeny

2019. április 30.

Tesztelésre nyertem én is amit ezúttal is köszönök szépen!

Kezdjük ott hogy nem nagyon használtam előtte semmilyen Oriflames terméket. A csomagolása csinos, csak sajnos bele folyik a kupakjába a termék mert nem zár tökéletesen. Szerencsére sikerült a megfelelő árnyalatot kiválasztanom. Nem is lenne gond ezzel a kis krémmel de az "illata" nagyi ezer éves krémjének van ilyen szaga ami sajnos nem illan el hamar. A fedése alacsony-közepes, a Garnier BBje sokkal jobb szerintem. Pechjére a Catrice Hd alapozóját használom így nem sokszor nyúlok érte. Többet vártam ettől a terméktől, ugyanis nagy arc ápolást sem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Tesztelésre nyertem én is amit ezúttal is köszönök szépen!

Diana0402

2019. április 26.

Nem rossz kis krém, bár én inkább csak színezett hidratálónak mondnám, vannak bb krémek amik azért jobban fednek. Fair árnyalatban van meg ami passzol is hozzám, de semmilyen bőrhibát nem nagyon tűntet el, korrektor mindenképp kell hozzá. A 30spf miatt viszont nyárra tökéletes, ha egy kis alapot szeretnénk adni az arcunknak. Hálistennek nem olajos a bőröm de a nap végére azért fényesedik, színezett púderrel viszont jó kombináció lehet. Összeségében nem rossz de azért vannak nála jobb színezett bb krémek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

szilvike94

2019. április 25.

Tesztelésre kaptam itt Krémmánián, ezúton is nagyon szépen köszönöm a lehetőséget! Ohh...és lányok! Megéri próbálkozni, én az “örök soha semmit se nyerek” is sorra került. :-)))
Na de a termékről. Ez a látatlanban színezett termék vásárlása nálam sose jött be, félve a Fair árnyalatot kértem végül. Egy közepes fedésű BB krémhez tudnám hasonlítani. A színt valami isteni csoda folytán pedig eltaláltam.
Nekem kézzel fenkenve jött be a legjobban. Szépen egységesíti a bőrt, de azt senki se várja, hogy a patikat, pirosságot teljes mértékben elfedi, de szerintem ő nem is erre hivatott. A korrektort viszont jól össze lehet dolgozni vele. A végén azért igényel némi mattítást és nap közben is át kell menni rajta egy púderel. A 30 faktoros extra fényvédelem pedig szuperül jön így tavasszal, (már most rettegek a különböző napfoltoktól) bár egy minimum 30 faktoros fényvédő amúgy is állandó résztvevője a reggeli rutinomnak.
Ha lenne Oriflames ismerősöm tuti rendelnék utánpótlást belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Ha lenne Oriflames ismerősöm tuti rendelnék utánpótlást belőle.

dorka19

2019. április 24.

Én a fair arnyalatot használom és tökéletes színe van az én rozsaszinesebb árnyalatú fehér arcbőrömhöz, végre egy színezett hidratalo ami nem naracssarga.
2 hete használom, az első héten nagyon meg voltam vele elégedve, tökéletes smink alap egy hétkoznapi sminkhez, nincs nagy fedése, természetes hatást kölcsönöz. Viszont az első hét végére és a második hétre kipattogott a bőröm. Mivel más új terméket nem használtam ez idő alatt csakis azt tudom gondolni, hogy ettől van. Nagyon sajnálom, mert azt hittem megtalaltam az igazit. Lehet csak az én bőröm nem bírja, de ezért csak 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

mildiko87

2019. április 24.

Számomra egy szuper termék (Natural árnyalat) a mindennapokban Nagyobb bőrhibákkal nem küzdök, egy könnyed bb krém, ami számomra egész nap tartós. Mac strobe krémet használok a bb krémek és alapozók alá, így véleményem szerint még szebben mutat a bőrön. Szépen egységesíti a bőrömet az apróbb foltokat elfedi. Könnyed érzés a bőrön, mintha nem nem lenne rajtam semmi, nincs maszkos hatás. Nem egy matt krém, de én azokat nem is részesítem előnyben, így számomra ezen a téren is megfelelő. Napokban vettem a boujois cc krémet, amivel eléggé hasonlóak. Ha valaki nem küzd nagyobb bőrhibákkal, akkor egy szuper színezett hidratáló, főleg ha akciós a katalógusban, emlékeim szerint 1.500 Ft körül volt. A terméket tesztelésre kaptam, viszont ha elfogy, akkor akciós áron újra megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

ciska

2019. április 23.

Tesztelésre kaptam én is a terméket. Igazából még csak a mai nap volt időm kipróbálni. Könnyű használni/felvinni a bőrre teljesen természetes hatása van, igaz a nagyobb bőrhibákat nem fedi el, de ettől függetlenül még szerintem egész jó termék, főleg egyszerű/natúr sminkhez. Én eddig is színezett bb krémet használtam így igazából a kettő között nem sok különbség van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

PETRA820718

2019. április 13.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm szépen!Lassan egy hete mindennap használom, a tapasztalatok vele kapcsolatban.
Pozitívum: -az árnyalat jól eltalált Fair (világos)
-Könnyű eloszlatni
-Nem csomósodik, nem ül bele a pórusokba
-Nem kenődik el
-Kevés kell belőle, nincs zavaró illata
-Jó a tubusa
Negatívum:
-Már-már túl természetes
-A T vonal kifényesedik (kombinált bőröm van)
Hétköznapra tökéletes, fedése gyenge ez problémás bőrön gond lehet, nem fed el pattanást, egyéb bőrhibát.
Sminkhez kevésnek bizonyul.
Nagyon természetes bőrképet ad, nem irritál, de igazából a hűha hatás elmarad.Nekem hétköznapokra, minimál sminkhez megfelel, de nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Pozitívum: -az árnyalat jól eltalált Fair (világos)
-Könnyű eloszlatni
-Nem csomósodik, nem ül bele a pórusokba
-Nem kenődik el
-Kevés kell belőle, nincs zavaró illata
-Jó a tubusa
Negatívum:
-Már-már túl természetes
-A T vonal kifényesedik (kombinált bőröm van)
Sminkhez kevésnek bizonyul.

Mesike91

2019. április 12.

Húha, ezekszerint nem lett olyan nagy hype-ja, mint gondoltam. Ma kentem fel először. Kezfejen tok jo, és arcon is. Szép, természetes hatás, nem maszkos. De azonnal kifenyesedett a T-vonalam. Így ezekre a pontokra ment púder is. Persze azóta megint úgy nézek ki. A legvilagosabb árnyalat pont jó. Igazából semmi extrát nem tud. Az illata jó. Ha elfogy, akkor csak nagy akció keretében szerzem be újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.