Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danreka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

"A The ONE A-Z Cream Hydra SPF 30 a tökéletes megoldás a szép megjelenésű bőrért, mindennap. Egy dekorkozmetikum és egy arcápoló leghatékonyabb kombinációja, 10+ hatással, többek között egész napos hidratálással és többfunkciós védelemmel a levegő szennyeződéseivel szemben, valamint 30-as fényvédelemmel a káros napsugarakkal szemben. Egy lépés a frissebb, egészségesebb, boldogabb bőrért."

Ár: 1000Ft(+postaktsg.postázás esetén) , Eladó: 78nora
Állapot: Kb.2-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta

Tife08

2020. szeptember 23.

Nagyon szeretem ezt a kis krémet. Az Ivory árnyalatot használom, szépen alkalmazkodik a bőrömhöz, nem fénylik, nem okoz pattanásokat, nem kukacoskodik, nincs maszk hatása. A felvitel után kb. 15-20 perc után már szép egységes bőrszínt mutat, az, hogy fényvédőt is tartalmaz plusz pont. Többfelé nappali krémmel kipróbáltam már és eddig mindegyikkel jól működött. Általában akciósan rendelem, bár a mostani katalógusban nem volt benne, remélem nem volták ki a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

KisTigris

2020. július 20.

A bőröm rózsaszínes, a termék meg sárgás. Csak akkor merem használni, ha csak a boltba ugrom el. Keveset teszek fel pöttyözve és ragad. Nem olyan, mint egy alapozó, kell rá púder. Nekem ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

veci

2020. július 1.

Nekem nagyon tetszik, és pont azt kaptam, amit vártam. Én a Fair árnyalatot használom, enyhe/közepes a fedése. Nekem önmagában nem lenne elég a hidratálása, de szépen terül arckrém fölött, többel is próbáltam. A 30 faktoros fényvédő nem rossz, de azért én még egy plusz fényvédőt is kenek alá és azzal sem csúszik el. Nekem nem fénylik át az arcom a nap végére, de van ebből a krémből egy mattító verzió is, talán zsíros bőrre inkább azt ajánlanám. Nyárra tökéletes alapozó helyettesítő napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Jule

2020. május 20.

Teljesen jó kis termék. Hidratál, egységesít, egészséges színt ad a bőrömnek, nem fényesít, alapozó helyett melegebb időben tökéletes, az ára baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Stargazer

2020. február 8.

Nagy kedvenc! A reggeli rutin végén használom, elég magas a fényvédő faktora (SPF 30), nagyon jól fed, nem lesz tőle zsíros a bőrőm, ha nincs nagy bőrhibám alapozó helyett használom. Egyedül az illata nem bejövős, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

ALettah

2020. január 14.

Az Ivory árnyalatot használom, alapozó helyett, mert szerencsére nem nagyon problémás a bőröm, hétköznapra elég egy színezett hidratáló. Kellemes felvinni, kényelmes, lágy viselet, picit színez, egységesít, és egészséges, nem zsíros csillogást ad a bőrnek. Szerintem megéri az árát, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

fehereszter13

(!)
2019. június 20.

A terméket itt a Krémmánián kaptam tesztelésre, amit nagyon szépen köszönök. A megfelelő szín kiválasztásával egy picit bajban voltam, mert én katalógusból nem tudok színt választani az arcomhoz, szóval besétáltam a Corvin-ban lévő Oriflame üzletbe és kipróbáltam a színeket, kiderült, hogy amit választottam volna nagyon nagyon világos volt, így sikerült a Natural árnyalatot kiválasztani.
Direkt nem írtam azonnal értékelést, időt akartam hagyni a terméknek. Én reggelente többlépéses rutint használok, amit ezzel a hidratálóval fejeztem be a tesztelés során, így sajnos nem voltak túl jó tapasztalataim. Nem tudott mit kezdeni a rétegekkel, nem szívódott be, olajos fényes hatása volt az arcomon még órákkal később is. Csak sok-sok púderrel tudtam viselni.
Viszont adtam neki egy esélyt a rutin nélkül is, csak arclemosó és ez. Így viszont elég jó volt, beszívódott, kényelmes viselet volt, nem zavart és elég szép hatása volt az arcomon.
Ez nem egy alapozó, hanem színezett hidratáló krém, a fedése is ennek megfelelő, de egy-egy hétvégi programhoz, nyárra tökéletes.
Az ára is jóval kedvezőbb, mint a különböző fényvédős arcápolók, így érdemes kipróbálni aki nem sminkel sokat, vagy nincsenek nagyobb bőrhibái, de aki alaposan felépített rutin mellé használná, szerintem talál jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

ggrrll

2019. június 6.

Nincs maszk hatása, könnyen lélegzik tőle a bőr. Szépen fed és a fényvédelem is hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

reni24

(!)
2019. május 19.

Tesztelésre kaptam a terméket! Amit nagyon szépen köszönök.

A termék előtt nem igazán használtam Oriflames terméket. De ebbe a termékbe nem csalódtam, végre találtam egy olyan bb krémet ami nem okoz irritációt az arcbőrömön. Igaz hogy nincs magas fedése, de akinek nincs szüksége rá annak bátran ajánlom, hogy próbálja ki. A világos arcbőrömhöz a Fair árnyalatot rendeltem és tökéletesen passzol hozzá. Az pedig hogy 30-as fényvédő is van benne egy plusz pont nálam mivel így tavaszra is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Tesztelésre kaptam a terméket! Amit nagyon szépen köszönök.

jane79

2019. május 10.

Azonnal megrendeltem, ahogy megláttam, szerencsére nincsenek bőrhibáim, csakis a rozacea tüneteit próbálom enyhíteni. Szuper termék, nem csalódtam bár féltem, hogy szárítani fog, mert a BB krémjük sajnos szárított. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.