Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   tanácsadónők

A 8 az 1-ben BB krém 30-as fényvédő faktort tartalmaz, egységesebbé teszi a bőrtónust, elkendőzi az apróbb bőrhibákat, és szinte hibátlanná varázsolja a bőr megjelenését. Formulája simábbá teszi a bőrt, tartós hidratáltságot nyújt, üde és fiatalosabb megjelenést eredményez.

Muffy

2019. március 16.

A fényvédő hatalmas előny. Pont annyira fed, amennyire egy BB krémnek kell, a zsíros bőrt elég brutális módon fényesíti, erős púder kell a mattításhoz. Ár-érték arányban viszont teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

zfruzsi

2019. március 5.

Ez volt az első BB krém, amit kipróbáltam, ugyanis én mióta sminkelek csak alapozókat használok - különböző fedésűeket, de alapozókat, így nem tudtam mire számítsak egy BB krémmel kapcsolatban. Meglepett a jó fedése és ez mindenképp plusz pont lett nálam, viszont nekem az illata indokolatlanul erős volt és egy idő után rájöttem, hogy nem a kedvencem az állaga sem. Elhasználtam és nem vettem magamnak újra, de elhasználnám még ha kapnék mondjuk ajándékba. Pozitív csalódás volt mindenképp és nem tudnék nagyon hibát találni benne, de valamiért nem lett a kedvenceim egyike, amit mindenképpen újra akarnék venni ezentúl.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Lychee

2018. augusztus 30.

Szeretem, már ez a második és nagyon örülök neki hogy van olyan BB krén amiben fényvédő is van és meg jol is áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Szotymoty

2018. augusztus 5.

Sziasztok!! Nekem gyakran pattog ki mindenféle kremtol az arcom, de ettől szerencsére nem tette meg. Szerintem jól fed, oxidáció után először sokkal barnabb volt mint a bőröm de már osszeolvadtunk. Persze a nagy melegben nem túl kényelmes viselet de ha nem az 50 fokos villamoson és az utcán vagy a hutetlen munkahelyeden végzel ugrálós melót akkor nincs gáz. Ha le is izzadom, szerintem tartós, aste meg mindig találok a vattapamacson, ill egyenletesebb az arcom. Azért jár a max pont mert leertekelve vettem és ahhoz képest nagyon szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Egyszerűen nem jó. Nem lehet kenni mert csak ide-oda mászik/csúszkál és csak foltokban marad az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Stim

2017. október 18.

Nagyon folyós az állaga. Kipróbáltam a 2 legvilágosabb színt, de mindkettőnek szürkés színe van, mintha iszappakolás lenne az arcomon, eldolgozva ez változik, de akkor is fura. Borzasztóan kellemetlen ragacsos érzete van az arcon, és pár óra múlva borzasztó olajos lesz a fejem tőle brrrr :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Flanna

2017. augusztus 28.

Nagyon szeretem, már sokadik éve használom ezt az alapozót. főként tavasszal és ősz elején szokta ezt használni (nyáron nem kenek semmilyen sminket az arcomra). Jól hidratál, könnyű vele dolgozni. A fedése miatt télen kicsit mellőzöm, arra az időszakra, kicsit masszívabb alapozót keresek. Az biztos, hogy még újra fogom venni, ahogy eddig is tettem. Csak ajánlani tudom!!! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Ttimii

2017. július 20.

Pár hónapja már megvan, rendeltem oriflame katalógusból, úgy olcsóbb is volt. Imádom :)
Jó a színe, illetve tényleg hidratál a fedés mellett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Jó a színe, illetve tényleg hidratál a fedés mellett!

Katsura

2017. május 7.

Nagyon király! Van egy más fajta belőle ahol most hiányzik a fair és ezzel pótoltam. Nagyon jól fed, a fair szín is jó a hófehér arcbőrömre. Púder kell rá mert ragad, de ha lefixálod akkor a nap végéig fennmarad. (Rímelt :D) Újra fogom vásárolni a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

jatekny

2017. március 24.

Már 3 at vettem belőle,nagyon elégedett vagyok.Szép egységes színt ad,de nem maszk hatású,könnyű,kevés is elég belőle.
Kőpudert szoktam azért utána felvinni mert nagyon fénylik.
light ot használom de szerncsére nem hókadt fehér leszek tőle,nagy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Kőpudert szoktam azért utána felvinni mert nagyon fénylik.
light ot használom de szerncsére nem hókadt fehér leszek tőle,nagy jó.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.