Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. június 4.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Anyuci

2015. december 14.

Nem lett a kedvencem.Szerintem az árához képest keveset tud.Nem tartós és nagyon ragacsos.Én nem tudom használni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Ella

2015. december 7.

Én nagyon szeretem, nekem a Blush (?) van meg. Enyhe színe van apró csillámokkal, nagyon fényes a hatása, de nem látszik, hogy csillog (hál' Istennek). Erősebb szemsminkhez szerintem nagyon jó választás. Ragacsos és az evés-ivást nem bírja ki, de nekem másfél órán át simán fennmarad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

0bikbik0

2015. augusztus 19.

Peach Evermore árnyalatot vettem. Tetszik az illata, a színe is hasonlít a katalógusszínhez. Nem szárít (addig a kis ideig, amíg kimutathatóan jelen van az ajkaimon...) De kb. ennyi a jó tulajdonsága. Nagyon sűrű, nehéz vele dolgozni. Csíkoz, ragad. Evés-ivás nélkül max. egy órát bír ki rajtam. Na ehhez képest drága is volt (nem akciósan vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Jane

2015. január 24.

Ezennel befejeztem az Oriflames rúzsokkal/szájfényekkel a kísérletezést. Nagyon egyszerű kis semmilyen szájfény ez is. Nem pigmentált, nem tartós és a szagát sem szeretem. Emellett sajnos az árát sokallom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 24.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Piros.