Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tökéletes megjelenésű arcbőr, szuper fedés, természetes hatás, akár 24 órán át az alapozóval. 30-as fényvédő faktora védi a bőrt. Formulája Fresh-fix Technológiát tartalmaz, amely tartóssá teszi az alapozó hatását, ellenáll a vízek és a verejtéknek. Szabadalmaztatott SkinRenew Komplexe revitalizálja, megújítja és védi a bőrt. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Oriflame The One Everlasting Extrém alapozó
Ár: 1000Ft , Eladó: xixi
Állapot: 1x próbált Vanilla árnyalat, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel vagy előreutalás+postán maradó/postaautomata/foxpost

blondie0310

2019. július 14.

Arckrém és napkrém helyett önmagában is elég nyáron.
32283 vanilla árnyalat nyáron kicsit világos.

Kézzel és ecsettel könnyen eldolgozható.
Nem ragad, tartós, vízálló, kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Arckrém és napkrém helyett önmagában is elég nyáron.
32283 vanilla árnyalat nyáron kicsit világos.

Kézzel és ecsettel könnyen eldolgozható.
Nem ragad, tartós, vízálló, kellemes viselet.

jane79

2019. május 10.

Ezt az alapozót tesztelgetem éppen. Nagyon sűrű , alig tudom eldolgozni, muszáj alá primert használni mert a nagyon száraz bőrömön másképp használhatatlan, nagyon csíkos és kiemeli a száraz részeket. Nincs ekkora fedésre szükségem szerencsére, amúgy se, szóval nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Olív

2018. november 10.

Nem nyerte el a tetszésem: felvinni csakis vizes szivaccsal lehet, nagyon sűrű. Fedése sem a legjobb, ha pedig több rétegben viszem fel, nagyon látszik. Órákig érzem a bőrömön, nem egy könnyű alapozó. AZ illata elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

HNReni

2018. július 19.

Teszteltem. Az illata nagyon kellemes, az állaga nem túl folyós, ezért célszerű gyorsan eloszlatni, viszont nem kell sok belőle. A fedése szerintem erős közepes. Tartós (persze kevés púderrel fixálva). Nekem kibírt 8 órát és igazítani sem kellett rajta. Nekem ez az eddigi legjobb ebben az árkategóriában. Nagyon megéri. Most nyárra a kicsi lebarnulás miatt a sorban harmadik 32285 natural rosé árnyalatú van meg. Biztos újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

borntobe

2017. június 26.

Komolyan mondom, jobb a fedése, mint egy átlag korrektornak. Viszont ezzel sajnos egy túl sűrű, nehezen eldolgozható állag is jár, ami a zsíros részeken pár óra alatt elmászik, a szárazakon rétegeződik, maszkosodik. Csakis vizes blenderrel lehet normálisan felvinni, úgy legalább szép, de érzetre nehéz marad picit.

Update, így nyáron egyszerűen nem tudom értelmezni, hogy a hazai piacon kimagasló spf-et mi a faxnak tesznek ilyen sűrű, fojtós alapozóba. Miérrrrrt. Mondjatok nekem légyszi 30 spf + alapozót, ami nyáron hordható, és nem bb krém, és nem cushion.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Yumechan

2017. június 14.

Nem vagyok megelégedve. A száraz részeket borzasztóan kiemeli az arcomon, és nagyon szárít is. Szuper fedés, akár 24 órán át? Hát nem. Nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

marcha

2017. február 8.

Alapvetően nagyon jó alapozó, jó a fedése, tényleg tartós, nem fénylik át, pedig az én arcomon szinte minden át szokott, kényelmes viselni, nincs nehéz érzete. Kicsit nehézkes eldolgozni kézzel, de ecsettel tökéletes. Sokszor korrektort sem kell hozzá használnom. Sajnos az orrom mellett beleül a pórusokba néhány óra után, és ez borzasztóan elrontja az összhatást, ez az egy hibája van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Berti

2017. január 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg.
A fedése gyenge, bele ül a pólusokba és 2 óra múlva fénylik az egész arcom.
Kentem duplán, púderezem..........BORZASZTÓ!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg.
A fedése gyenge, bele ül a pólusokba és 2 óra múlva fénylik az egész arcom.
Kentem duplán, púderezem..........BORZASZTÓ!!!!!

danyadi77

2017. január 16.

Szuper kis alapozó, nem is gondoltam volna. Némi kísérletezés után oda jutottam, hogy ilyenkor a legnagyobb téli hidegben ezt kell használnom, úgyhogy félrettem a Lorealt és Revlont, talán még Giordani is jöhet (szintén Oriflame). Mivel krémes az állaga, hidratál, szép összképet ad, kellemes viselni, viszonylag tartós is. Az említett társak sem rosszak, de azokat cupp beszívja ilyenkor az arcom és marad a száraz kinézet, száraz érzés, pedig mindegyik alá teszek hidratálót, sőt ilyenkor primert is. Általában kézzel/és/vagy nedves szivaccsal szoktam felvinni, eldolgozni. Az ára is baráti, különösen, ha akciós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

EvaO93

2016. november 4.

Nem vagyok egy nagy alapozó szakértő, de ez az eddigi legjobb, amit próbáltam. Szépen fed, tartós, szépen el lehet dolgozni. Én egy ideig biztos megmaradok mellette. Az illata lehetne jobb is. Ezen kívül valóban ajánlatos alá hidratálni, valamelyik nap elfelejtettem és hát néhol ilyen kis "hámlásos" száraz lett a bőröm. Hidratáló használata mellett viszont kiváló. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag